
У Вашингтоні розпочалися переговори щодо вилучення з бункерів боєприпасів часів Холодної війни та їх модернізації для подальшої передачі української армії. Йдеться про зняті з озброєння системи ППО HAWK. Про це повідомили в Politico, посилаючись на авторитетні джерела серед чиновників Пентагону США, передають Патріоти України.
Ракети HAWK будуть з'єднані з кількома пусковими установками, які Іспанія вже передала Україні. "HAWK" досі використовується в Європі та інших країнах, але на початку 1990-х років армія США відмовилася від нього на користь системи "Patriot", а це означає, що існуючі ракети на американських складах потребують ремонту", – зазначено в повідомленні.
Також агентство зазначає, що одну з таких програм з відправки Україні озброєння часів холодного протистояння Заходу з СРСР вже запущено. Виробничі потужності вже спрямовані на модернізацію застарілих систем.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...