США хочуть позбавити Росію найкращих учених: У Bloomberg розкрили план Байдена

Адміністрація Джо Байдена розглядає механізм скасування візових обмежень для росіян з високою науковою кваліфікацією, передають Патріоти України.

Сюди відносяться громадяни РФ, які мають великий досвід роботи з напівпровідниками, космічними технологіями, кібербезпекою, передовим виробництвом, передовими обчисленнями, ядерною інженерією, штучним інтелектом, технологіями ракетних двигунів та іншими спеціалізованими галузями науки. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Така ініціатива виникла у зв'язку зі статистикою високої частки російських учених, які намагаються втекти від санкцій, запроваджених цивілізованим світом і суттєво обмежують сферу їх досліджень та розробок.

"Білий дім включив в останній додатковий запит до Конгресу пропозицію про скасування правила, згідно з яким фахівці з РФ, які подають заяву на отримання робочої візи в Сполучених Штатах, повинні мати чинного роботодавця", – зазначено у повідомленні.

Також наголошується, що представник Ради національної безпеки США підтвердив, що ці зусилля спрямовані на ослаблення високотехнологічних ресурсів президента РФ Володимира Путіна у найближчій перспективі та інноваційної бази Росії у довгостроковій перспективі, а також на користь економіки та національної безпеки США.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...