США можуть без використання ядерної зброї знищити армію РФ одним потужним ударом, - авіатор

Один американський літак Роквелл B-1 Лансер без заходження у повітряний простір може знищити весь чорноморський або балтійський флот Росії. Про це в ефірі "Еспресо" розповів президент Всеукраїнської авіаційної асоціації "АОПА-Україна" український авіатор Геннадій Хазан, передають Патріоти України.

"Ми маємо розуміти, що у Росії наші партнери ніколи не зменшували рівень отримання інформації за допомогою розвідувальних літаків. На сьогодні США без застосування ядерної зброї, а тільки з використанням конвенціональної, можуть знищити збройні сили Російської Федерації одним потужним ударом", - сказав Геннадій Хазан.

На думку українського авіатора, один американський літак Роквелл B-1 Лансер без заходження у повітряний простір може знищити весь чорноморський або балтійський флот.

"І один літак Роквелл B-1 Лансер, лише один літак у стані знищити чорноморський флот, а там лишилася уже флотилія, або балтійський флот у повному складі. Один літак. Не ескадра, не дивізія. Підніметься у повітря і без входу в систему протиповітряної оборони тієї країни, куди буде атака. Тобто президент США сказав, що ми знищимо ваш флот, якщо ви, боронь боже, спробуєте застосувати якусь там тактичну ядерну зброю, то ви отримаєте по повній програмі", - розповів він.

Геннадій Хазан переконаний, що американський літак є вагомим аргументом для російського диктатора Володимира Путіна, який погрожує світу застосуванням ядерної зброї проти України.

"Американський літак B-1 Лансер використовується для цілевказання для крилатих ракет і решти озброєння США. Власне, цей літак веде розвідувальну роботу й дає цілевказання конкретній конвенціональній зброї. Тому на сьогодні знищити збройні сили Російської Федерації протягом однієї ночі, наприклад, без використання ядерної зброї, США можуть спокійно. Тому їм є чим брязкати біля вуха того бункерного діда. Вони як брязкнуть, звідтіля лайно полетить у різні сторони", - додав Геннадій Хазан.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...

Інструмент для реагування на світові загрози: Зеленський пропонує створити міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Києві чи Одесі

субота, 26 листопад 2022, 20:00

Президент України Володимир Зеленський на установчому саміті "International Summit оn Food Security" запропонував створити нову міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Україні, аби вона запобігала світовим загрозам і швидко реагувала на їх появу, пер...