США можуть оголосити про один з найбільших пакетів допомоги Україні, - CNN

Україна продовжує отримувати зборю від міжнародних партнерів. Оглядачі зауважили, що на нашу державу може очікувати один з найбільших пакетів допомоги від США. Журналісти, яким вдалося поспілкуватися з двома американськими чиновниками, зауважили, що це може статися найближчими днями, передають Патріоти України із посиланням на CNN.

Тоді у США оголосять про те, що Україні передадуть один із найбільших пакетів військової допомоги. Правда, у ньому не буде того, чого ми зараз потребуємо.

За даними оглядачів, США не поспішають розглядати прохання України. І це попри те, що Україна отримає танки від Великої Британії. Крім того, низка держав оголосили, що готові передати також свої, коли вдасться впоратися з бюрократичною машиною.

Водночас не варто забувати, що підтримка США – колосальна. Від початку повномасштабного вторгнення Вашингтон спрямував на посилення оборони України шалені суми.

Якщо говорити про найбільший пакет допомоги на сьогодні, то він складає понад 3 мільярди доларів. Його оголосили на початку 2023 року. Містить цей пакет допомоги бойові машини піхоти Bradley, які також надзвичайно важливі для України. Зауважимо, що попередній найбільший пакет допомоги обійшовся США у 1,85 мільярда доларів. Про його передачу стало відомо наприкінці грудня минулого року.

Механік Харківського метрополітену працював на розвідку РФ

четвер, 21 вересень 2023, 20:16

18 вересня Київський районний суд Харкова виніс вирок електромеханіку комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергію Кравченку, який передавав дані Головному розвідувальному управлінню Росії про дислокацію та пересування підрозділів україн...

"Росія почала серію атак": Військовий експерт розтлумачив масований удар по Україні 21 вересня

четвер, 21 вересень 2023, 18:59

Сьогоднішня ракетна атака може бути початком масштабної серії ударів по енергетиці. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України. "Під час цієї ракетно...