США офіційно визнавали Лукашенка нелегітимним

Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

В Державному департаменті США заявили, що Олександр Лукашенко – нелегітимний президент Білорусі. Про це повідомляє “РІА Новости”, передають Патріоти України.

Заступник держсекретаря Стівен Біган зазначив, що Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

“Їм (громадянам — Ред.) було відмовлено в такій можливості 9 серпня. У керівника Білорусі немає ніякої легітимності за підсумками виборів 9 серпня”, – сказав політик.

Також Біган розповів, що США і ЄС “обмінюються інформацією щодо кількох імен” в рамках підготовки санкцій, передає в Twitter журналіст Нік Шифрін.

“Ми не хочемо нав’язувати громадянам Білорусі будь-які додаткові каральні заходи, крім випадків крайньої необхідності”, – зазначив він.

"Довго не протримаються": ЗСУ потрібно перекрити постачання ізюмського угруповання ЗС РФ, - експерт

понеділок, 4 липень 2022, 9:15

Військовий експерт Олег Жданов зазначає, що в Харківській області тривають запеклі бої в районі Старого Салтова. Російські війська намагаються відтіснити ЗСУ якомога далі від гілки постачання через Куп'янськ, яка є основною артерією росіянам. Відео опу...

"Під кінець року активні бойові дії досить зменшаться... Війна закінчиться наступного року виходом на наші кордони", - начальник ГУР Міноборони

понеділок, 4 липень 2022, 8:46

За крайніми розрахунками військової розвідки України перші видимі результати передачу на фронті очікуються вже у серпні. Про плани Путіна на Україну, переворот у Росії, ядерну загрозу, напад Білорусі, зітнкнення НАТО та РФ і завершення війни - в інтерв...