США офіційно визнавали Лукашенка нелегітимним

Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

В Державному департаменті США заявили, що Олександр Лукашенко – нелегітимний президент Білорусі. Про це повідомляє “РІА Новости”, передають Патріоти України.

Заступник держсекретаря Стівен Біган зазначив, що Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

“Їм (громадянам — Ред.) було відмовлено в такій можливості 9 серпня. У керівника Білорусі немає ніякої легітимності за підсумками виборів 9 серпня”, – сказав політик.

Також Біган розповів, що США і ЄС “обмінюються інформацією щодо кількох імен” в рамках підготовки санкцій, передає в Twitter журналіст Нік Шифрін.

“Ми не хочемо нав’язувати громадянам Білорусі будь-які додаткові каральні заходи, крім випадків крайньої необхідності”, – зазначив він.

"Зуби дракона не допомогли": Українські прикордонники знищили в Бєлгородській області станцію РЕБ окупантів (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 6:36

Українські прикордонники знищили в Бєлгородській області Росії станцію радіоелектронної боротьби окупантів. Не допомогли росіянам навіть дорогі оборонні укріплення, зокрема "зуби дракона", які місцева влада встановила лише нещодавно. Відповідне відео о...

Командування РДК заявило, що губернатор не прийшов на призначену зустріч, щоб поспілкуватись та забрати полонених та похвалив за "конструктив" пригожина

понеділок, 5 червень 2023, 6:24

Повстанці продовжують розхитувати легітимність путінської вертикалі влади, підриваючи авторитет його ставленика і піднімаючи вплив суперника. Командир Російського Добровольчого Корпусу Денис Нікітін заявив, що губернатор Бєлгородської області В'ячеслав...