США офіційно визнавали Лукашенка нелегітимним

Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

В Державному департаменті США заявили, що Олександр Лукашенко – нелегітимний президент Білорусі. Про це повідомляє “РІА Новости”, передають Патріоти України.

Заступник держсекретаря Стівен Біган зазначив, що Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

“Їм (громадянам — Ред.) було відмовлено в такій можливості 9 серпня. У керівника Білорусі немає ніякої легітимності за підсумками виборів 9 серпня”, – сказав політик.

Також Біган розповів, що США і ЄС “обмінюються інформацією щодо кількох імен” в рамках підготовки санкцій, передає в Twitter журналіст Нік Шифрін.

“Ми не хочемо нав’язувати громадянам Білорусі будь-які додаткові каральні заходи, крім випадків крайньої необхідності”, – зазначив він.

Не тільки дочку продав "піндосам"? Старий Мерин Путіна, Лавров, попався на новій і подвійній зраді

четвер, 16 вересень 2021, 19:10

Російські журналісти стверджують, що у міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова майже 20 років є коханка, яка впливає на справи МЗС РФ, а сам чиновник живе за рахунок олігарха Олега Дерипаски, повідомляють Патріоти України з посиланням на розслідув...

"Слуга" Аллахвердієва отримала в подарунок понад 5 млн гривень і дорогий годинник

четвер, 16 вересень 2021, 18:41

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва задекларувала грошовий подарунок на суму 5,3 млн гривень. Кошти вона отримала від такого собі Суріна Валерія Володимировича. Про це йдеться на сайті Національного агентства із запобігання корупці...