США офіційно визнавали Лукашенка нелегітимним

Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

В Державному департаменті США заявили, що Олександр Лукашенко – нелегітимний президент Білорусі. Про це повідомляє “РІА Новости”, передають Патріоти України.

Заступник держсекретаря Стівен Біган зазначив, що Гельсінський акт гарантує громадянам країни, що вони можуть “обирати своїх лідерів”.

“Їм (громадянам — Ред.) було відмовлено в такій можливості 9 серпня. У керівника Білорусі немає ніякої легітимності за підсумками виборів 9 серпня”, – сказав політик.

Також Біган розповів, що США і ЄС “обмінюються інформацією щодо кількох імен” в рамках підготовки санкцій, передає в Twitter журналіст Нік Шифрін.

“Ми не хочемо нав’язувати громадянам Білорусі будь-які додаткові каральні заходи, крім випадків крайньої необхідності”, – зазначив він.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...