
США оголосили про нове гуманітарне перемир'я в Нагірному Карабасі, між Азербайджаном і Вірменією, воно почнеться з 8 ранку понеділка, 26 жовтня. Про це йдеться в спільній заяві Азербайджану, Вірменії та США, текст опублікований на сайті Держдепартаменту, повідомляють Патріоти України.
"США сприяли інтенсивним переговорам між міністрами закордонних справ і співголовами Мінської групи, щоб наблизити Вірменію і Азербайджан до мирного вирішення нагірно-карабахського конфлікту", - наголошується в ньому.


Зазначимо, що Азербайджан і Вірменія вже двічі домовлялися про припинення вогню, обмін полоненими й тілами вбитих. Перший етап переговорів пройшов у Москві 10 жовтня за участю голови МЗС Росії Сергія Лаврова.
Другий раз глави міністри закордонних справ домовилися про перемир'я по телефону 17 жовтня, але і в цей раз режим припинення вогню не почався. В обох випадках сторони звинуватили одна одну в порушенні режиму припинення вогню і продовжили бойові дії.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...