
США ввели санкції проти низки телеканалів та банків Росії. Зокрема, під обмеження потрапили "Перший канал", "Росія-1", НТВ, Сбербанк, Газпромбанк та ін, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство фінансів США.
Зазначається: заборона стосуватиметься надання обладнання російським телеканалам, а також можливості американських компаній розміщувати на них рекламу.
"Американські долари за рекламу, мовні технології, відеокамери, мікрофони, звукове обладнання більше не надаватимуться трьом найбільш популярним державним або контрольованим державою російським телеканалам, які забезпечують роботу пропагандистської машини Путіна", – прокоментував нові санкції представник адміністрації США високого рангу.
Крім того, під обмеження потрапили представники банківського сектора РФ. Зокрема керівництво Сбербанку, Газпромбанку та Московського індустріального банку, а також десяти його дочірніх структур.
Також США запровадили заборону для громадян та компаній США на надання російським фірмам послуг в областях аудиту, консалтингу та маркетингу.
Окрім цього, США також обмежать видачу віз військовим РФ та запровадять санкції проти 2,6 тис. росіян та білорусів. Санкції також стосуватимуться експортних обмежень. До них відносяться постачання промислової продукції, у тому числі двигунів та бульдозерів.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...