​США перенаправили до Європи десятки танкерів із ЗПГ для подолання енергетичної блокади Кремля

До Європи прямують десятки танкерів зі зрідженим газом, котрі вони призначалися для азіатського ринку, але змінили курс та йдуть до Європи, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Тим самим США допомагають Європі вирішити енергетичну кризу та позбавити Москву важеля тиску, зазначає видання.

Йдеться про понад 20 танкерів з американським ЗПГ, також готується відправка ще 33 бортів із газом. Це стало можливим після переговорів Вашингтона з покупцями в Південній Кореї, Японії та інших азіатських країнах.

За даними газети, ЄС переживає гостру енергетичну кризу, якою намагається скористатися Москва. Так, російський монополіст "Газпром", незважаючи на дефіцит газу на європейському ринку, різко скоротив туди поставки, що призвело до зростання біржових цін до рекордних показників. За даними ЗМІ, влада РФ «шантажує Європу, вимагаючи поступок щодо "Північного потоку — 2".

На віллу-готель Софії Ротару в Ялті зазіхнули "Ветерани Росії"

середа, 19 червень 2024, 0:55

Співачку Софію Ротару, яка підтримує ЗСУ, намагаються покарати, "націоналізувавши" її готель "Вілла Софія" у тимчасово захопленій Ялті. Раніше будівлю, яку називали "будинком-примарою", хотіли перетворити на пансіонат для окурантів, а тепер вирішили лі...

Столтенберг уперше назвав найімовірнішого майбутнього генсека НАТО

вівторок, 18 червень 2024, 23:28

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вперше визнав, що у прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте найбільше шансів на посаду наступного генсека Альянсу. Під час брифінгу Столтенберг заявив, що вважає очевидним, що країни НАТО дуже близькі до рішен...