США погрожують Туреччині санкціями через авіасполучення з Росією, - ЗМІ

США чинять серйозний тиск на Туреччину, щоб Анкара заборонила російським авіакомпаніям здійснювати польоти на територію Туреччини літаками, які виготовлені в Америці.

На думку Вашингтона, такі польоти є порушенням запроваджених проти РФ санкцій, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Так, американські чиновники ще в грудні 2022 року попередили Туреччину про можливі серйозні наслідки, якщо Анкара ігноруватиме санкції проти РФ; представник Міністерства торгівлі США Тея Розман Кендлер, яка в грудні була в Туреччині з офіційним візитом, донесла позицію Вашингтона до турецького уряду.

У самому міністерстві виданню не повідомили деталей, але відзначили, що працюють з іноземними авіакомпаніями, щоб контролювати дотримання санкцій США, які введені щодо Росії, Ірану та Білорусі.

Українці можуть отримати від міжнародних організацій до 7 тис. грн допомоги: Хто претендує та як оформити

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:56

Українські внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати допомогу від кількох міжнародних організацій. Наприклад, французька гуманітарна організація ACTED виплачує переселенцям по 6600 грн. Про те, від яких організацій можуть отримати кошти українс...

У кума Путіна нові проблеми: Суд арештував "приховані" активи дружини Медведчука на колосальну суму

п’ятниця, 24 березень 2023, 10:47

Суд арештував "приховані" активи дружини колишнього нардепа Віктора Медведчука Оксани Марченко на понад 440 мільйонів гривень, передають Патріоти України. "За матеріалами Служби безпеки суд арештував чергові активи Оксани Марченко, яка підозрюється у ф...