
Сполучені Штати оголосили про новий пакет санкцій, спрямований проти схем постачання іранської нафти до Китаю. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.
Під обмеження потрапили три фізичні особи та дев’ять компаній з ОАЕ, Гонконгу та Оману, яких у США звинувачують у сприянні продажу нафти, що контролюється Корпусом вартових ісламської революції (КСІР).
За даними Міністерства фінансів США, ці структури допомагали Ірану отримувати сотні мільйонів доларів доходу від експорту нафти на китайський ринок.
Міністр фінансів Скотт Бессент заявив, що адміністрація Дональда Трампа продовжить політику санкцій, щоб обмежити фінансування іранських військових та їхніх союзних угруповань, а також стримати ядерну програму Тегерана.
Додатково Державний департамент США оголосив винагороду до 15 мільйонів доларів за інформацію про фінансові схеми КСІР.
Нові обмеження були введені напередодні візиту Трампа до Пекіна, де він планує переговори з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. За даними Reuters, одним із ключових питань може стати тиск на Китай із вимогою зменшити співпрацю з Іраном та стабілізувати ситуацію навколо стратегічного Ормузького проливу.
Російські піхотні групи з настанням "зеленки" намагаються активніше проникнути в місто Костянтинівка Донецької області, рухаючись через кущі та лісосмуги, . Однак українські пілоти батальйону безпілотних систем "Спалах" та аеророзвідувального підрозділ...
У першому півріччі 2026 року МОУ запланувало укласти контрактів на постачання 25 тисяч НРК. Для оборони міста Лиман активно використовуються наземні роботизовані комплекси, які стали основою логістики на тлі засилля ворожих БПЛА. Про це розповів началь...