США працюють над передачею Україні нових ATACMS великої дальності, - ЗМІ

Адміністрація президента США Джо Байдена працює над тим, щоб надати Україні нові потужні балістичні ракети великої дальності, повідомляє NBC News.

Наприкінці минулого року США почали постачати Україні армійські тактичні ракетні комплекси, відомі як ATACMS, але досі вони постачали тільки старі ATACMS середньої дальності. Тепер США схиляються до відправки більш далекобійної версії ракети, сказали чиновники. Це дасть змогу Україні завдавати ударів далі в межах контрольованого Росією Кримського півострова.

Представники оборонного відомства заявили виданню, що у США обмежений запас ATACMS і що вони навряд чи відправлять їх в Україну без грошей на поповнення американських запасів.

За словами двох американських чиновників, якщо Конгрес схвалить збільшення фінансування України, США можуть включити далекобійні системи ATACMS до одного з перших пакетів військової допомоги, оплачених за рахунок цих коштів.

У США також є боєприпаси та артилерія, готові до негайного відправлення в Україну, якщо фінансування буде схвалено, додали чиновники.

Потрапили вогонь: Пропагандисти російського НТВ дістали важкі поранення в окупованій Горлівці Донецької області

четвер, 13 червень 2024, 15:50

У тимчасово окупованій Горлівці Донецької області важкі поранення дістали троє співробітників російського пропагандистського телеканалу НТВ. Вони перебувають в операційній, повідомляє ТАСС у четвер, 13 червня. За даними росЗМІ, поранені пропагандисти п...

США хочуть передати Україні польський Patriot, але Варшава запротестувала

четвер, 13 червень 2024, 15:30

Президент США Джо Байден схвалив надання Україні ще одного комплексу Patriot, який наразі розміщений в Польщі. Однак влада країни не погоджується передати Києву цю систему протиповітряної оборони. Про це заявив глава Бюро національної безпеки Польщі Я...