США розглядатимуть ядерний удар по Україні як напад на НАТО, - представник Сенату

Якщо Росія продовжить погрози на адресу України та застосує ядерну зброю, США сприймуть це як напад на НАТО. Про це американський сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив на засіданні Судового комітету США, пише Dikgazete, передають Патріоти України.

Засідання комітету називалося "Від Нюрнберга до України: відповідальність за військові злочини та злочини проти людяності". Виступаючи, сенатори наголошували на тому, що Росія має відповідати за всі порушення законів, допущені її армією в Україні.

"Якщо Путін продовжить свої погрози і застосує ядерну зброю, ми вважатимемо це великомасштабним нападом на НАТО. Радіація зачіпає не лише Україну, а й усю Європу", – сказав Грем.

За його словами, РФ використовує ядерну зброю для шантажу. І НАТО має дати чіткий сигнал Москві, якою буде відповідь. "Якщо ми не донесемо це повідомлення, ми зробимо величезну помилку щодо Путіна і таких тиранів, як він", – зазначив Грем.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...