США та союзники хочуть посадити Україну та Росію за стіл переговорів: Спливли подробиці від CNN

Протягом останніх тижнів офіційні особи США регулярно зустрічалися зі своїми колегами з Британії та ЄС, щоб обговорити потенційні методи припинення вогню та припинення війни в Україні шляхом переговорів. Серед тем був метод з чотирьох пунктів, запропонований Італією наприкінці травня. Про це пише CNN 3 червня з посиланням на кілька джерел, знайомих з переговорами, передають Патріоти України.

Видання нагадало, що пропозиція Італії передбачає зобов’язання України до нейтралітету щодо НАТО в обмін на певні гарантії безпеки та переговори з Росією щодо майбутнього Криму й Донбасу.

Україна не бере безпосередньої участі в цих дискусіях, попри постійні запевнення США про "нічого щодо України без України". Раніше американські та українські офіційні особи заявляли, що США не тиснули на Україну, щоб вона взялася за певний план припинення війни, і не підштовхувала її до переговорів з росіянами.

Видання нагадало, що на початку тижня пані посол США в ООН Лінда Томас Грінфілд заявила, що італійські пропозиції є "однією з тих ініціатив, яких ми, безумовно, хотіли б, щоб завершилася ця жахлива війна та жахливі напади на український народ".

Проте двоє американських чиновників повідомили CNN, що США насправді не підтримують пропозицію Італії. "У будь-якому разі, американські та західні чиновники кажуть CNN, що зростає стурбованість тим, що якщо росіяни та українці не повернуться до столу переговорів та не досягнуть угоди, війна затягнеться – потенційно на роки", – наголосили автори статті.

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...

Вся надія на старших членів Альянсу: Більшість країн НАТО вичерпали запаси зброї для України - NYT

неділя, 27 листопад 2022, 9:55

Маленькі країни-члени НАТО вже вичерпали свій потенціал щодо постачання зброї Україні. Про це у суботу, 26 листопада, повідомляє The New York Times із посиланням на власне джерело.