США та союзники хочуть посадити Україну та Росію за стіл переговорів: Спливли подробиці від CNN

Протягом останніх тижнів офіційні особи США регулярно зустрічалися зі своїми колегами з Британії та ЄС, щоб обговорити потенційні методи припинення вогню та припинення війни в Україні шляхом переговорів. Серед тем був метод з чотирьох пунктів, запропонований Італією наприкінці травня. Про це пише CNN 3 червня з посиланням на кілька джерел, знайомих з переговорами, передають Патріоти України.

Видання нагадало, що пропозиція Італії передбачає зобов’язання України до нейтралітету щодо НАТО в обмін на певні гарантії безпеки та переговори з Росією щодо майбутнього Криму й Донбасу.

Україна не бере безпосередньої участі в цих дискусіях, попри постійні запевнення США про "нічого щодо України без України". Раніше американські та українські офіційні особи заявляли, що США не тиснули на Україну, щоб вона взялася за певний план припинення війни, і не підштовхувала її до переговорів з росіянами.

Видання нагадало, що на початку тижня пані посол США в ООН Лінда Томас Грінфілд заявила, що італійські пропозиції є "однією з тих ініціатив, яких ми, безумовно, хотіли б, щоб завершилася ця жахлива війна та жахливі напади на український народ".

Проте двоє американських чиновників повідомили CNN, що США насправді не підтримують пропозицію Італії. "У будь-якому разі, американські та західні чиновники кажуть CNN, що зростає стурбованість тим, що якщо росіяни та українці не повернуться до столу переговорів та не досягнуть угоди, війна затягнеться – потенційно на роки", – наголосили автори статті.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...