США та всі держави G7 готові оголосити нові санкції проти Росії через "референдум" на окупованих теренах України та посилити допомогу ЗСУ

Штати запровадять нові санкції проти росії у відповідь на проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях.

Лідери країн G7 підтвердили, що для росії будуть наслідки. Про це розповів помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Додаткові обмеження включатимуть санкції щодо юридичних осіб та компаній за межами росії, які підтримують псевдореферендуми. Салліван зазначив, що найближчими днями "США опублікують відповідну інформацію".

США посилять допомогу

Окремо він додав, що це лише подвоїть зусилля Вашингтону щодо надання Україні озброєння та військової техніки.

США сприятиме постачанню в Україну танків радянських часів, що залишилися в інших країн НАТО, а також іншої техніки й зброї.

Що відомо про псевдореферендуми

  • Росіяни проводять фейкові "референдуми" на територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Голосують за "приєднання до росії".
  • 27 вересня це шоу має завершитися, а вже 29 вересня росія планує проголосити про анексію українських територій.
  • Очевидно, що підсумкові "результати" намалюють, але для картинки пропагандистам потрібні хоч якісь люди на "дільницях". Тому окупантам доводиться зі зброєю ходити по домівках. Зокрема, подібні випадки фіксували на Запоріжжі.

"Ми зробили висновки після Бахмута": Жданов оцінив шанси РФ захопити Авдіївку

вівторок, 28 березень 2023, 14:59

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що шанси захопити Авдіївку в Росії набагато менші, ніж шанси взяти Бахмут. У коментарі для ТСН.ua Жданов зазначив, що Україна "зробила висновки" після Бахмута, передають Патріоти України. Тому в випадку з Авдіївко...

Чотирьох вже затримала СБУ: Консул Росії у Харкові вербував агентів для ФСБ (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 13:00

Служба безпеки України знешкодила групу агентів ФСБ у Харківській і Донецькій областях із восьми місцевих мешканців. Агенти передавали окупантам інформацію про Збройні сили України, один із них прикривався документами помічника нардепа і журналіста, ін...