США та всі держави G7 готові оголосити нові санкції проти Росії через "референдум" на окупованих теренах України та посилити допомогу ЗСУ

Штати запровадять нові санкції проти росії у відповідь на проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях.

Лідери країн G7 підтвердили, що для росії будуть наслідки. Про це розповів помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Додаткові обмеження включатимуть санкції щодо юридичних осіб та компаній за межами росії, які підтримують псевдореферендуми. Салліван зазначив, що найближчими днями "США опублікують відповідну інформацію".

США посилять допомогу

Окремо він додав, що це лише подвоїть зусилля Вашингтону щодо надання Україні озброєння та військової техніки.

США сприятиме постачанню в Україну танків радянських часів, що залишилися в інших країн НАТО, а також іншої техніки й зброї.

Що відомо про псевдореферендуми

  • Росіяни проводять фейкові "референдуми" на територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Голосують за "приєднання до росії".
  • 27 вересня це шоу має завершитися, а вже 29 вересня росія планує проголосити про анексію українських територій.
  • Очевидно, що підсумкові "результати" намалюють, але для картинки пропагандистам потрібні хоч якісь люди на "дільницях". Тому окупантам доводиться зі зброєю ходити по домівках. Зокрема, подібні випадки фіксували на Запоріжжі.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...