США відновлюють стратегію стримування Ірану, Росії і Китаю, - Майк Помпео

Держсекретар США піддав критиці адміністрацію Барака Обами, що уклала в 2015 році так звану ядерну угоду з Іраном, яка, за його словами, додала сміливості Тегерану.

Ліквідація Касема Сулеймані, одного з керівників Корпусу вартових ісламської революції, є частиною ширшої стратегії стримування супротивників Сполучених Штатів. Об'єктами цієї стратегії також є Росія і Китай. Про це заявив в понеділок держсекретар США Майк Помпео, передають Патріоти України.

У понеділок Майк Помпео виступив в Гуверовському інституті при Стенфордському університеті з промовою «Відновлення політики стримування: іранський приклад». Вона була зосереджена на тому, що він назвав стратегією адміністрації по встановленню «реального стримування» Ірану. Ця політика, за його словами, замінила раніше існуючий підхід з боку республіканців і демократів, який заохочував «зловмисну діяльність» Тегерана. «Противник повинен розуміти, що ми не тільки маємо можливості змусити його заплатити ціну за його дії, але ми насправді готові це зробити», - заявив Помпео.
Він піддав критиці адміністрацію Барака Обами, що уклала в 2015 році так звану ядерну угоду з Іраном, яка, за його словами, додала сміливості Тегерану. Згідно держсекретареві США Майку Помпео, об'єктом стратегії стримування є не тільки Іран. Він згадав поставки Україні бойової зброї, денонсацію Договору про ліквідацію ракет меншої і середньої дальності і випробування американських ракет середньої дальності як частину цих стратегічних зусиль щодо Росії. США також розширили масштаби військово-морських навчань в Південно-Китайському морі у відповідь на мілітаризацію Китаєм островів, чия приналежність оскаржується різними країнами. «Ми відновлюємо значення поняття «стримування», - підкреслив Помпео.

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

Хіти тижня. Путін назвав Меркель свої вимоги по Донбасу (відео)

неділя, 19 січень 2020, 0:35

Російський президент сподівається на внесення змін до Конституції України. У суботу, 11 січня, президент Росії Володимир Путін обговорив у Москві ситуацію на Донбасі з канцлером Германії Ангелою Меркель, в ході переговорів заявив, що сподівається на вн...