США відновлюють стратегію стримування Ірану, Росії і Китаю, - Майк Помпео

Держсекретар США піддав критиці адміністрацію Барака Обами, що уклала в 2015 році так звану ядерну угоду з Іраном, яка, за його словами, додала сміливості Тегерану.

Ліквідація Касема Сулеймані, одного з керівників Корпусу вартових ісламської революції, є частиною ширшої стратегії стримування супротивників Сполучених Штатів. Об'єктами цієї стратегії також є Росія і Китай. Про це заявив в понеділок держсекретар США Майк Помпео, передають Патріоти України.

У понеділок Майк Помпео виступив в Гуверовському інституті при Стенфордському університеті з промовою «Відновлення політики стримування: іранський приклад». Вона була зосереджена на тому, що він назвав стратегією адміністрації по встановленню «реального стримування» Ірану. Ця політика, за його словами, замінила раніше існуючий підхід з боку республіканців і демократів, який заохочував «зловмисну діяльність» Тегерана. «Противник повинен розуміти, що ми не тільки маємо можливості змусити його заплатити ціну за його дії, але ми насправді готові це зробити», - заявив Помпео.
Він піддав критиці адміністрацію Барака Обами, що уклала в 2015 році так звану ядерну угоду з Іраном, яка, за його словами, додала сміливості Тегерану. Згідно держсекретареві США Майку Помпео, об'єктом стратегії стримування є не тільки Іран. Він згадав поставки Україні бойової зброї, денонсацію Договору про ліквідацію ракет меншої і середньої дальності і випробування американських ракет середньої дальності як частину цих стратегічних зусиль щодо Росії. США також розширили масштаби військово-морських навчань в Південно-Китайському морі у відповідь на мілітаризацію Китаєм островів, чия приналежність оскаржується різними країнами. «Ми відновлюємо значення поняття «стримування», - підкреслив Помпео.

Хіти тижня. "Це низько й підло": У Кернеса розповіли про причини зараження коронавірусом

середа, 23 вересень 2020, 2:00

У мережі поширили фейк про причини зараження мера Харкова. У Харківській міській раді спростували фейк про причини зараження коронавірусом мера Геннадія Кернеса, поширений в мережі, повідомляють Патріоти України. Безліч харківських пабліків заявили про...

Попросила Шмигаля: Генпрокурор Венедіктова переїхала з родиною в резиденцію президента в Пуща-Водицю - ЗМІ

середа, 23 вересень 2020, 0:32

Кабінет міністрів випустив постанову про можливості проживання у державній резиденції в Пуща-Водиці не тільки трьом першим особам держави. Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще в червні 2020 роки переїхала з сім'єю жити в резиденцію презид...