США вітають із Днем захисників України: "Залишаємося надійним партнером і продовжуватимемо підтримувати в боротьбі проти російської агресії"

Старша представниця Міноборони США полковниця Бріттані Стюарт

Сполучені Штати привітали українських військовослужбовців із Днем захисників і захисниць України. Посольство США в Україні оприлюднило заяву у Facebook, зазначають Патріоти України.

"У День захисників і захисниць України ми вшановуємо хоробрих чоловіків та жінок, які служили та служать, захищаючи свободу України! Сполучені Штати залишаються вашим надійним партнером, і ми продовжуватимемо підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії", - йдеться у повідомленні.

День захисників і захисниць України - державне свято, що відзначається 14 жовтня. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом як День захисників України. 14 липня 2021 року Верховна Рада перейменувала свято на День захисників і захисниць України.

14 жовтня відзначається християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку українські козаки вважали своєю покровителькою. У 1999 році 14 жовтня встановлений День українського козацтва.

"Дом содрогнулся, поднимаются клубы дыма": На околицях окупованих Докучаєвська та Донецька точаться потужні бої

четвер, 28 жовтень 2021, 19:58

У соціальних мережах мешканці непідконтрольного Україні Докучаєвська повідомляють, що вже тривалий час на лінії фронту триває бій і навіть є влучення. Так, на одному із териконів міста видніються клуби диму, передають Патріоти України. Користувачі зазн...

Хіти тижня. "Я тисну вже на всіх... покаже, що я особисто їй щось говорив... - обов'язково розберуся": Зеленський брутально відповів журналістці "Першого каналу" щодо утисків свободи слова

четвер, 28 жовтень 2021, 18:00

Отже за логікою Зе журналісти мають йому ж доводити, що він та його слуги здійснили злочин, тоді гарант згодний сам всіх покарати. Як довести злочинцю, що він злочинець, якщо він і суддя злочину? Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву журна...