США визнали "Русское имперское движение" терористичною організацією

Це перший випадок, коли в список терористичних потрапила організація, що проповідує ідею переваги білої раси.

Майк Помпео. Фото: Рейтерс.

Вашингтон вніс "Русское имперское движение" до списку іноземних терористичних організацій. Проти його членів введені санкції. Про це заявив держсекретар США Майк Помпео, повідомляють Патріоти України.

Це перший випадок, коли в список потрапила організація, що проповідує ідею переваги білої раси. Поки неясно, який практичний ефект дасть такий крок, оскільки організація нечисленна і не має широкого впливу за кордоном.
Внесення до списку передбачає заборону на надання організації та її членам будь-якої матеріальної підтримки, заморозку фінансових активів і заборону на в'їзд в США.
Рух базується в Санкт-Петербурзі. Координатор організації Станіслав Воробйов раніше заявляв, що організація відправила близько сотні добровольців на Донбас для підтримки проросійських сепаратистів. Західні ЗМІ писали, що Росія ніяк не підтримувала організацію, але і не перешкоджала її діяльності. Сайт "Русского имперского движения" і кілька номерів примірників друкованих видань організації внесені в список екстремістських матеріалів Мін'юсту.

"У нас общество не созрело для того, чтобы голосовать за женщину": Лукашенко розповів, хто буде наступним президентом Білорусі (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 7:22

Збір підписів для висунення кандидатів у президенти Білорусі ведуть 14 ініціативних груп, у тому числі їх кандидатами є чотири жінки.Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що суспільство не готове до того, щоб президентом країни стала жінка. Та...

"Ситуація краща, ніж у фінів у 1939-му": Екс-радник Путіна розповів, як Україна може відбити агресію Росію

понеділок, 1 червень 2020, 7:07

Україна повинна сама протистояти агресії Росії в Криму і на Донбасі, не чекаючи допомоги з боку, як маленька Фінляндія 1939 року протистояла величезному СРСР. Про це старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні, колишній радник президент...