"США вже нездатні": У Китаї розповіли, хто може реально погубити Росію

Російська Федерація, на думку автора статті для газети «Женьмінь жибао», є великою державою і цю країну не може погубити ніхто, крім неї самої, передають Патріоти України.

В матеріалі наголошується, що крім Росії, такою державою ще є Китай. Автор навів слова відомого вченого Лі Чена наступним чином: «Жодної зовнішньої сили не існує, яка могла б здобути над ними перемогу». У статті також підкреслюється, що Сполучені Штати Америки, в свою чергу, вже не в силах послабити жодну з цих країн, розірвавши їх партнерські відносини. Однак об'єднатися з Москвою, згідно з даними матеріалу, Вашингтон нездатний, так як у США немає можливості розташувати до себе Росію.

Автор також заявив: «Так званий «союз з Російською Федерацією в боротьбі з Китаєм» - це припущення тільки невеликої кількості західних ЗМІ і діячів. Це не відповідає історичній тенденції і неодмінно буде приреченим на провал».

Літак Путіна помітили у повітряному просторі Білорусі - Flightradar24

субота, 3 грудень 2022, 17:00

Урядовий літак Російської Федерації, який називають "повітряним штабом Путіна", "засвітився" у повітряному просторі Білорусі, інформують Патріоти України. Як повідомляє агентство Aktu News з посиланням на дані сервісу відстеження польотів Flightradar24...

Файли були не з інету: У Чернівецькій єпархії УПЦ МП знайшли відео із дитячою порнографією - ЗМІ

субота, 3 грудень 2022, 16:51

Під час обшуків у Чернівецькій єпархії УПЦ МП Служба безпеки України виявила на ноутбуці священників дитячу порнографію. За попередніми даними, файли з дитячим порно не були завантажені з інтернету, а відзняті на відеокамеру, передають Патріоти України...