
У Росії запанікували через розміщення ядерного озброєння США в Європі. У Москві впевнені, що це є підготовкою до його застосування. Зокрема, про це заявив директор департаменту з нерозповсюдження та контролю над озброєннями МЗС Росії Володимир Єрмаков, повідомляють Патріоти України.
"На жаль, деякі залежні від Вашингтона країни вдають, що нічого не відбувається, або просто бояться навіть замислитися над провокаційністю того, що в XXI столітті на території Європи йде підготовка до застосування ядерної зброї з підключенням неядерних держав", – стверджує він.
Він також розкритикував європейські країни за те, що вони нібито дозволяють Вашингтону наражати їх на небезпеку. "Про яке зміцнення режиму ядерного нерозповсюдження можна серйозно в такому випадку говорити, коли, здавалося б, "цивілізовані європейські країни" продовжують бездумно ставити себе на грань ядерної катастрофи і повного самознищення?" – сказав Єрмаков.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...