США заборонили експорт та імпорт зброї з Росією: Удар важко переоцінити

Російському ВПК стане ще складніше добувати крихти західних високотехнологічних виробів, без котрих не існує сучасних озброєнь. Санкції також ще більше підкосять друге за обсягом джерело валютних надходжень РФ від експортних операцій.

США внесли Росію в список країн, з якими повністю заборонений оборот зброї. Про це повідомили в американському Держдепартаменті, зазначають Патріоти України.

Йдеться як про експорт, так і про імпорт озброєнь, рішення вступає в силу з 18 березня. У чорному списку Росія є сусідами з такими країнами, як Афганістан, Кіпр, Демократична Республіка Конго, Іран, Лівія, Сомалі та Судан.

«Політика США полягає у відмові у видачі ліцензій або інших дозволів на експорт оборонних виробів і оборонних послуг, призначених для Росії», - йдеться в повідомленні. Винятки робляться лише для сфери космічного співробітництва.

Раніше США оголосили про нові торгових санкції, які вступлять в силу 18 березня. Вони торкнуться експорту, пов'язаного з нацбезпекою. Крім цього, буде діяти ряд обмежень по авіації, космосу і речей, виробленим для американських компаній в Росії.

США ввели санкції, так як вважають, що Росія причетна до двох випадків застосування хімічної зброї: перший стосується ситуації навколо Олексія Навального, другий - отруєння Сергія Скрипаля та його дочки в Великобританії.

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...

Вони досі мріють про власну імперію? Після зради Москви у Карпатському питанні, у Єревані заговорили про свої права на Крим та Сочі

субота, 30 вересень 2023, 2:35

На Крим зненацька з'явився ще один претендент. Володимир Погосян, котрий в минулому займав високі пости в Єревані, заявляє, що Крим насправді на 70% вірменський і Вірменія має право забрати його собі разом із Армавіром та Сочі, повідомляє Телеграм-кана...