США збираються значно збільшити військову допомогу Україні, Конгрес рекомендуватиме президенту поновити санкції проти "Північного потоку-2"

Комітет Палати представників з асигнувань схвалив законопроект про фінансування програм Державного департаменту і зарубіжних операцій на 2022 фінансовий рік. У ньому заклали 481,5 мільйона доларів на програми допомоги Україні. Це на 28,5 мільйона більше, ніж у поточному році, повідомляє посольство України в США, зазначають Патріоти України.

Зокрема, 125 млн пропонують виділити для безпекової допомоги Україні за статтею «Міжнародне військове фінансування». Це також більше, ніж у 2021 році - на 10 млн, відзначили у відомстві.

Крім цього, профільний підкомітет з питань оборони схвалив законопроект про фінансування Міноборони США на +2022 фінансовий рік. Він передбачає виділення Україні 275 млн доларів допомоги на безпеку по лінії Пентагону за програмою «Ініціатива безпеки допомоги Україні».

Крім того, Комітет Палати представників Конгресу США з питань асигнувань схвалив проект поправки, яким пропонується у 2022 фінансовому році усунути скасування санкцій проти осіб, що займаються реалізацією проекту Північний потік-2.

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни" – ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...

"Ми стали поруч з українським народом": Байден у промові до Конгресу США пообіцяв підтримку Україні до перемоги у війні

середа, 8 лютий 2023, 9:32

Президент США Джо Байден у своїй промові до Конгресу приділив велику увагу війні РФ проти України. За його словами, вона стала випробуванням для Сполучених Штатів та світу загалом, передають Патріоти України. Американський лідер запевнив, що політичні ...