"США зможуть за годину знищити ядерний потенціал РФ, Україні потрібно користуватися моментом", - ексмайор КДБ Швець

Україні не варто стукати в зачинені двері НАТО, але вона може забезпечити свою безпеку іншим шляхом. Зараз режим у Росії нестабільний, у Кремлі готуються до зміни влади, але хто б не прийшов на зміну президентові Володимиру Путіну, Донбас як і раніше залишатиметься для країни-агресора засобом для підкорення України. Новий оборонний бюджет США передбачає можливість нанесення першого глобального удару, яким буде знищений увесь ядерний потенціал Росії. Про це розповів колишній радянський розвідник, однокурсник президента РФ Володимира Путіна, ексмайор КДБ Юрій Швець, передають Патріоти України. Далі наводимо його пряму мову.

Путінський режим завдає точкових ударів

Я ясно спостерігаю велике розчарування в Росії, її зовнішньою політикою і путінським режимом взагалі. Народ просто виє. Зараз ситуація далеко не та, яка була в лютому 2014 року.

Але необхідно сказати, що путінський режим, його силові структури проводять дуже ефективну мерзенну політику із зачистки політичного простору країни від будь-яких людей, які можуть становити загрозу режиму.

Вони не вдаються до масових репресій, як за часів Сталіна. Вони завдають точкових ударів по окремих людях. Щойно з'явилася голова потенційного лідера – її відразу так чи інакше прибирають.

Йде масова пропаганда, погіршується економічне становище. Тому народ перебуває в стані депресії. Це не та ситуація, коли піднімається хвиля протесту.

Але і Кремль зараз у такій ситуації, що він розуміє, що якісь ескапади у зовнішній політиці на кшталт тих, які були зроблені взимку і навесні 2014 року, зараз будуть руйнівними і для самого режиму.

У Кремлі йде боротьба за владу, Путін-"Акелла" здає позиції

Режим дуже нестабільний, там йде боротьба за владу. Це не та ситуація, коли вони можуть дозволити собі переможну війну. Навіть невелику.

У панівному режимі відбуваються деструктивні процеси. Там є різні фракції, які борються один з одним. Відбувається дискредитація Путіна за всіма параметрами. Усередині країни він представляється як людина, що з’їхала з глузду, смертельно хвора, що втратила контроль над управлінням держави. Чи насправді це так – це питання, але важливо, що такі чутки ширяться безкарно. Це дуже серйозний показник.

Якщо говорити про зовнішні чинники, що сприяють падінню Путіна, то це санкції. Як би не приндилися в Кремлі, санкції, які є вже зараз, завдають довготривалого стабільного удару по економіці країни і по режиму. Днями буде схвалено військовий бюджет США, де будуть введені нові санкції проти найближчих соратників Путіна.

Але, найімовірніше, режим впаде внаслідок внутрішніх проблем, тому що економічна і політична ситуація зайшла в глухий кут.

Акелла, головний пахан вже не той. Він уже не може здійснювати функції арбітра між різними угрупованнями. Зараз головне бажання Путіна – зберегти владу, а бажання його ворогів – прийти до влади.

Що після Путіна: для України прогнози невтішні

Питання в тому, хто буде, але прогнози невтішні. Та людина з боку Путіна, яка може стати його спадкоємцем, повинна володіти однією якістю: вміти самого себе захистити від силового блоку в особі ФСБ. Єдиною такою людиною є Шойгу, який очолює міністерство оборони і ГРУ.

Другий план, який посилено випирає Путіна з Кремля, – це силовий блок ФСБ і його хресний батько Патрушев. Якщо вони прийдуть до влади, я боюся, це буде морок ще гірший, ніж за Путіна.

Незалежно від того, хто стане спадкоємцем Путіна, стратегія Кремля зараз – імплантувати в тіло України ракову пухлину у вигляді ОРДЛО. Якщо їм вдасться це зробити за допомогою формули Штайнмаєра, Україна буде повністю підконтрольною Кремлю країною.

Це буде троянський кінь, яким управлятиме слухняна агентура Кремля. Україна як незалежна держава фактично припинить існувати.

Це їхня головна стратегія. Вони можуть реалізувати її без війни, дипломатичними зусиллями. У цьому в них є союзники – Німеччина і Франція, які підтримують формулу Штайнмаєра.

Вторгнення не буде доти, доки в них залишатиметься надія на її імплементацію.

Питання безпеки України можна вирішити просто зараз

Тому Україні потрібно вирішити своє питання стратегічно, стратегічно забезпечити свою безпеку. Це можна зробити просто зараз. Наприклад, укласти із США договір про надання статусу основного союзника поза НАТО. Це негайно дасть дві можливості.

Перше – розміщення на території України тренувальних центрів США, назвемо їх так. Це вже буде серйозною гарантією територіальної недоторканності України. Друге – це дасть можливість в обхід наявних жорстких обмежень передачі Україні систем озброєння, зокрема наступальних.

Можна домагатися членства в НАТО, але зараз ці двері замуровані. Можна без толку стукати в них 30 років. Можна продовжувати стукати, але увійти в ті двері, які відчинені зараз.

Для України зараз дуже сприятливий момент. США вбачають головну перевагу перед Китаєм – союзи. Союзи, які почав створювати Байден по всьому світу. Зараз фактично перекроюється мапа світу, як це було після Другої світової війни.

У цьому протистоянні Америці потрібні надійні союзники. І Україна могла б стати таким союзником. Потрібно просто користуватися моментом.

Що стосується риторики України щодо дрейфу в бік Китаю, то це гра з вогнем. Це самогубна, безглузда і дурна політика.

У Китаю вже є головний васал – це Росія. Якщо Україна піде до Китаю, вона теж стане васалом Китаю, але васалом номер два, тобто васалом васала – Путіна. Китай не захистить Україну від Росії. Він скаже: ідіть домовляйтеся з Москвою.

На яких умовах? На російських. Формула Штайнмаєра.

Із Штатами краще домовлятися по-доброму.

Новий військовий бюджет США – підготовка до першого глобального ударуСполученими Штатами ухвалено історичний військовий бюджет, який передбачає колосальну модернізацію ядерних сил США, розвиток абсолютно нових систем озброєнь, які фактично створюють потенціал першого глобального удару. Це означає можливість протягом обмеженого часу, 1-2 годин, знищити ядерні сили противника в будь-якій точці земної кулі, включаючи Китай і Росію.

Путін загрався в ціни на газ, його може вдарити бумеранг

Путін буде лякати Україну по повній програмі. З Європою ситуація складніша. Можна переграти і, по-моєму, він вже переграє.

Ігри з підвищенням цін на газ матимуть ефект бумеранга і в довгостроковому плані вдарять по інтересах Росії і "Газпрому".

Європейці прозрівають і розуміють, що їхня стратегія на використання "Газпрому" як основного постачальника газу самогубна для Європи.

Джерело: Обозреватель

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...