ССО взяли участь у водолазних зборах

Під час водолазних зборів українські підрозділи відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації.

ССО взяли участь у водолазних зборах

Представники Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій та інших силових структур відпрацьовували вправи із застосуванням спеціальних плавзасобів і військової авіації.

Українські підрозділи під час зборів. Фото: Міноборони України

Масштабні водолазні збори проводились упродовж двох тижнів.

Оператори 73-го морського центру ССО виводили групи в умовний тил противника безпарашутним десантуванням у воду по-штурмовому й з допомогою комплекту знімного бортового обладнання «КАНАТ-1» на катери, що перебували у морі та на обмежену ділянку місцевості на суші.

Українські підрозділи під час зборів. Фото: Міноборони України

Після виводу оператори продовжили відпрацьовувати ведення тактичних дій.

Відзначається, використання затонулого судна як тренажер, щодо можливого облаштування схованок.

Українські підрозділи під час зборів. Фото: Міноборони України

Окремою вправою було підняття затонулих об’єктів з допомогою спеціальних систем аварійного підйому та підйому великих предметів від 100 до 2000 кг.

Під час виконання комплексу вправ бійці використовували апарати з відкритою системою дихання та бронежилети з позитивною плавучістю.


Повідомляється, що координацію тренувань здійснювали представники антитерористичного центру Служби Безпеки України.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...