ССО взяли участь у водолазних зборах

Під час водолазних зборів українські підрозділи відпрацьовували вправи із застосуванням плавзасобів і військової авіації.

ССО взяли участь у водолазних зборах

Представники Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій та інших силових структур відпрацьовували вправи із застосуванням спеціальних плавзасобів і військової авіації.

Українські підрозділи під час зборів. Фото: Міноборони України

Масштабні водолазні збори проводились упродовж двох тижнів.

Оператори 73-го морського центру ССО виводили групи в умовний тил противника безпарашутним десантуванням у воду по-штурмовому й з допомогою комплекту знімного бортового обладнання «КАНАТ-1» на катери, що перебували у морі та на обмежену ділянку місцевості на суші.

Українські підрозділи під час зборів. Фото: Міноборони України

Після виводу оператори продовжили відпрацьовувати ведення тактичних дій.

Відзначається, використання затонулого судна як тренажер, щодо можливого облаштування схованок.

Українські підрозділи під час зборів. Фото: Міноборони України

Окремою вправою було підняття затонулих об’єктів з допомогою спеціальних систем аварійного підйому та підйому великих предметів від 100 до 2000 кг.

Під час виконання комплексу вправ бійці використовували апарати з відкритою системою дихання та бронежилети з позитивною плавучістю.


Повідомляється, що координацію тренувань здійснювали представники антитерористичного центру Служби Безпеки України.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:30

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників. "Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів о...

Тепер тікати тільки на Ростов? Мін’юст США звинуватив Коломойського та Боголюбова в крадіжках та відмиванні мільярдів з Приватбанку

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:28

Якщо США видадуть ордер на арешт дніпровського олігарха, то про подорожі світом можна буде забути, та й відсидітись не тільки в Україні, а навіть і в Ізраїлі, чи Швейцарії буде проблематично. У четвер міністерство юстиції США звинуватило українського о...