ССО ЗСУ закинули в тил "противника" диверсантів на конвертоплані (фото, відео)

Під час навчань "Сібріз-2021" група спеціального призначення 73-го морського центру спецоперацій ЗСУ здійснила висновок в тил умовного противника розвідувальної групи спеціального призначення з допомогою конвертопланів Bell V-22 Osprey, повідомляють Патріоти України. Про це повідомляють інформаційні агентства з посиланням на повідомлення 73-й МЦ СПП в соціальній мережі Facebook.

"Під час навчань #СіБриз2021 група спеціального призначення 73 МЦ СпП здійснює виведення в тил умовного противника розвідувальні групи спеціального призначення за допомогою конвертопланів Bell V-22 Osprey. Osprey є єдиними в світі конвертопланами та увібрали в себе всі переваги гелікоптерів та літаків. Bell V-22 Osprey стоять на озброєнні ССО США та Морської піхоти США. Ці конвертоплани здатні десантувати до 24 осіб та розвивати швидкість до 565 км/год.

Його високі технічні характеристики дозволяють операторам-розвідникам десантуватися в глибокий тил противника та залишатися непоміченими під час виконання завдання." - зазначено у пості на сторінці Фейсбук.


Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...