"Сталінград відпочиває": Пригожин порівняв війну в Україні з Другою світовою і згадав про бої за Соледар

Ватажок приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин порівняв війну РФ проти України з Другою світовою. Вербувальник зеків цинічно заявив, що порівняно з боями у Соледарі "Сталінград відпочиває", передають Патріоти України.

Злочинець видав цю заяву перед натовпом терористів, які повернулися з бойових дій в Росію. Відео з Пригожиним опублікували російські пропагандистські ЗМІ (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Вербувальник ПВК "Вагнер" зустрів своїх найманців, які повернулися з війни, і заявив, що їхні діди не брали участь у таких "замісах". Також він подякував зекам за злочини, які ті вчиняли проти України і попросив не застосовувати проти росіян те, що зеки робили на війні. Крім того, Пригожин заявив терористам, що "тепер вони не колишні в'язні, а бійці ПВК "Вагнер".

"Ви пройшли півроку найтяжчої війни. Ні ваші діди, ні ваші прадіди, я думаю, в таких замісах не брали участі. Ті, хто в нас був на Соледарі, знають, що Сталінград відпочиває. Тому вам дякую. Батьківщина і народ у боргу перед вами. Тепер ви не колишні в'язні, а бійці ПВК "Вагнер", – заявив Пригожин.

"У Китаю є велич, у Росії ні": Росіянка поскаржилася, що РФ стала країною третього світу, і висміяла тези пропаганди про війну з Україною (відео)

субота, 25 березень 2023, 11:30

Громадянка країни-агресора РФ, яка виїхала з країни, назвала свою батьківщину країною третього світу. Вона висміяла тези російської пропаганди, зокрема, про війну проти України та "велич" Росії, передають Патріоти України. Відповідний ролик росіянка оп...

"Закінчаться солдати - накаже народжувати": Психічно хворий Путін не відмовиться від України, - Сотник

субота, 25 березень 2023, 11:23

Російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від своєї ідеї захопити Україну, тому що він психічно хворий і вбив собі у голову, що це "його місія". Глава Кремля вважає себе "історичною особистістю". Про це сказав головний редактор каналу Sotnik-T...