"Стає нашим внутрішнім": Окупанти збираються "віджати" Азовське море

Про спробу зробити Азовське море внутрішнім для Росії представники окупаційної влади почали говорити ще на початку літа. А днями так званий "глава парламенту" окупованого Криму Володимир Константинов заявив про те, що після анексії захоплених військами РФ українських територій Азовське море нібито набуде статусу виключно внутрішнього, передають Патріоти України.

"Азовське море стає нашим внутрішнім. Це серйозне стратегічне рішення для Росії. Це і безпека, і торгові шляхи, і курортна сфера, і рибне господарство", - заявив Константинов.
Подібна заява, яку росіяни зробили, надихнувшись на результати псевдореферендуму, означає, що РФ планує закрити море для всіх інших і робити там що завгодно. Тобто в такому разі країна-агресор ні з ким не погоджуватиме проходження суден, вилов риби та інші питання.

Їдуть вбивати українців за гроші: Окупант розповів дружині про мотиви російських військових. Перехоплення

середа, 27 вересень 2023, 11:28

Російський окупант розповів про мотиви загарбників, які їдуть воювати проти України. Багато хто з них вирушає вбивати українців зокрема й заради грошей. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ із дружиною, перехопленої Головним управлін...

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно: Євродепутат назвав причину

середа, 27 вересень 2023, 11:22

Німецький євродепутат Міхаел Галер вважає, вступ України до Євросоюзу буде відбуватися дуже повільно, якщо все залежатиме від одностайності голосів, передають Патріоти України. . Польський уряд заявив, що заблокує вступ України до ЄС, якщо Спільна агра...