"Стає нашим внутрішнім": Окупанти збираються "віджати" Азовське море

Про спробу зробити Азовське море внутрішнім для Росії представники окупаційної влади почали говорити ще на початку літа. А днями так званий "глава парламенту" окупованого Криму Володимир Константинов заявив про те, що після анексії захоплених військами РФ українських територій Азовське море нібито набуде статусу виключно внутрішнього, передають Патріоти України.

"Азовське море стає нашим внутрішнім. Це серйозне стратегічне рішення для Росії. Це і безпека, і торгові шляхи, і курортна сфера, і рибне господарство", - заявив Константинов.
Подібна заява, яку росіяни зробили, надихнувшись на результати псевдореферендуму, означає, що РФ планує закрити море для всіх інших і робити там що завгодно. Тобто в такому разі країна-агресор ні з ким не погоджуватиме проходження суден, вилов риби та інші питання.

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...