"Сталінградська битва навпаки": Терорист Гіркін передрік ганебний результат для Росії у боях за Бахмут

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін прогнозує провал російської окупаційної армії в битві за Бахмут Донецької області. Він у своєму Телеграм-каналі провів паралелі між боями за Бахмут і Сталінградською битвою,, передають Патріоти України.

Гіркін назвав бій за Бахмут "Сталінградською битвою навпаки". Він нагадав, що під час боїв за Сталінград радянське військове командування зуміло нав'язати німецьким військам тривалий і безперспективний бій на виснаження, а саме готувалося до наступу. Німці тоді були впевнені, що зможуть відбити атаку.

Стрєлков вважає, що тепер російські воєначальники у боях за Бахмут можуть повторити допущені Вермахтом у кінці 1942 року помилки.

"Поки я вважаю, що (за урахуванням менших масштабів, чого не можна сказати про можливі геополітичні наслідки) наше командування має намір перевершити своїх німецьких колег", — говорить він.

Нагадаємо, Сталінградська битва тривала з 17 липня 1942 року по 2 лютого 1943-го. У ній зійшлися радянські війська проти німецьких. Бій став переломним під час Другої світової, в результаті якого німецькі війська втратили стратегічну ініціативу.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...