
Російські регіони вже витратили щонайменше 7,7 млрд рублів на виплати вербувальникам, які залучають людей до контрактної служби для війни. Про це повідомляють російські журналісти-розслідувачі, передають Патріоти України.
За даними медіа, у 2026 році середньомісячні витрати на таких рекрутерів зросли більш ніж удвічі — з 358 млн до 802 млн рублів.
Бонуси за нових контрактників зараз офіційно діють уже майже у половині регіонів РФ. Виплати отримують не лише звичайні громадяни, а й працівники військкоматів, чиновники та представники силових структур, серед яких поліція, ФСВП і Федеральна служба безпеки.
Найвищі виплати за вербування зафіксували у Рязанській області — там за залучення іноземця не з країн СНД обіцяють 575 тисяч рублів. У деяких містах суми ще більші: наприклад, в Уфі платять до 600 тисяч рублів.
Найбільше грошей на такі виплати витратила Івановська область — майже 1,2 млрд рублів. Значна частина коштів дісталася місцевому «Центру креативних рішень», де офіційно працює лише одна людина.
До трійки лідерів за витратами також увійшли Саратовська та Тверська області. За інформацією журналістів, для фінансування програми деяким регіонам довелося використовувати резервні фонди.
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...