Стало відомо, хто переконав Трампа, що Україна корупційна держава і їй не варто давати грошей

Президент США Дональд Трамп сформував негативну думку про Україну як корупційну державу під впливом недавніх переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним і прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Про це повідомляє Washington Post, передають Патріоти України.

Згідно з інформацією джерел газети, минулого тижня заступник помічника держсекретаря США у справах Європи і Євразії Джордж Кент дав закриті покази Конгресу, в рамках яких заявив, що саме Путін і Орбан негативно налаштували Трампа перед переговорами з президентом України Володимиром Зеленським.

Так, в перші місяці полі перемоги Зеленського на виборах американських лідер кілька разів спілкувався з Путіним і Орбаном. Зокрема, під час травневої розмови Трампом Путін заявив, що ще не спілкувався з Зеленським, при цьому розкритикував його за зв’язок з олігархом Ігорем Коломойським.

Один з американських чиновників підтвердив газеті, що Путін завжди характеризує Україну як “лігво корупції”. У той же час джерела газети підкреслюють, що ні Путін, ні Орбан не натякали Трампу, що Україна може стати потенційним джерелом компромату на колишнього віце-президента Джо Байдена.

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...