Стало відомо, хто розіслав журналістам заяву про відставку Богдана

Заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко відмовився коментувати, навіщо він надіслав журналістам фото заяви про звільнення Андрія Богдана.

Тимошенко – заступник Богдана Фото: president.gov.ua.

Фото заяви про звільнення глави Офісу президента України Андрія Богдана розіслав журналістам його заступник Кирило Тимошенко. Про це повідомляє ТСН із посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.

Він надіслав копію заяви без пояснень. "Власне, головне питання, навіщо це. Це очевидно. Треба зрозуміти, це якийсь невдалий жарт чи спланована спецоперація. Ми не знаємо, навіщо це зробили, і я не знаю жодної людини, яка розуміє, навіщо це зробили", – цитує ТСН шеф-редакторку видання "ТһеБабель" Катерину Коберник.

Сам Тимошенко коментувати історію появи фотографії у ЗМІ відмовляється. "Не знаю, запитуйте у Богдана", – сказав він.

З архіву ПУ. Розбито техніки окупантів на мільйони: Волонтер розповів про успіхи ЗСУ на Донбасі (фото)

субота, 8 серпень 2020, 14:00

Простий цивільний дрон в умілих руках наших військових, перетворюється на соколині очі в небі. За його словами, на жаль, після закінчення однієї з операцій дрон був збитий у "сірій" зоні. "Простий цивільний дрон в умілих руках наших військових, перетво...

З архіву ПУ. Істерика в Гаазі: Представники Росії накинулися на Україну через морські кордони біля Криму

субота, 8 серпень 2020, 13:00

Росіяни наполягають на тому, нібито після "воз'єднання" кордони змінилися. Глава робочої групи з міжнародних питань щодо Криму за президента РФ Олександр Молохов заявляє, що претензії Києва в Гаазі на території морського шельфу навколо півострова — абс...