Стало відомо, коли США нарешті направлять нового повноважного посла в Україну

Кіт Дейтон зараз перебуває на фінальному етапі затвердження в Сенаті США.

Процедура затвердження в Сенаті нового посла США в Україні Кіта Дейтона завершиться найближчим часом. До кінця жовтня він прибуде до Києва. Про це повідомив під час онлайн-включення, організованого платформою YES, заступник державного секретаря США Ситве Біген, передають Патріоти України.

"Я дуже сподіваюся, але я не можу забезпечити, оскільки все в руках Сенату, що ми зможемо направити затвердженого посла США в Україні до кінця поточного місяця", - зазначив представник Держдепу.

Дейтон зараз перебуває на фінальному етапі затвердження в Сенаті США. "Я тільки вчора контактував з офісами як лідера республіканської більшості Мітча Макконнелла, так і лідера демократичної меншості в Сенаті Чака Шумера, щоб знову підкреслити, наскільки кваліфікованим є номінант", - зазначив дипломат.

Біген назвав Дейтона найкращим експертом у питаннях України. Він має широку підтримку як із боку демократів, так і республіканців.

Бійці НГУ над Запоріжжям збили штурмовик окупантів СУ-25

вівторок, 24 травень 2022, 22:42

Національна гвардія повідомляє про знищення російського штурмовика Су-25 напередодні, 23 травня, над Запорізькою областю, передають Патріоти України. "23 травня під час виконання бойових завдань в Запорізькій області, військовослужбовець строкової служ...

"Росія не крала 0 днів": У окупованому Донецьку випустили марку про "Азов"

вівторок, 24 травень 2022, 22:28

Патріотичні українські марки зі зображенням російського військового корабля, що пішов за вказівкою, набули шаленої популярності навіть за межами держави. Окупантів це, очевидно, роздратувало занадто сильно, тому вони подумали, мовляв, теж "можуть так",...