Стало відомо про підготовку масштабних військових навчань у Білорусі, які у Лукашенка ще не анонсували

У Гомельській області восени можуть бути заплановані масштабні військові навчання, які передбачають перевірку ступеня боєготовності техніки. Це з'ясувало гомельське видання "Флагшток", передають Патріоти України.

Журналісти встановили, що у серпні 2022 року військовий комісаріат Гомельської області провів закупівлю табличок та плакатів на суму 4 000 рублів (2 473 грн). Саме написи на табличках та терміни їхнього виготовлення і дають підстави говорити про масштабні військові навчання.

Під час навчань буде виділено такі майданчики: відділення збору транспортних засобів, відділення резерву транспортних засобів та водіїв, розміщення транспортних засобів, що мають дрібні несправності, відправлення транспортних засобів.

Крім табличок для майданчиків та відділень, замовили таблички із зазначенням прізвищ та посад осіб, які, ймовірно, візьмуть участь у цих навчаннях. Серед них виданню вдалося ідентифікувати трьох підполковників і одного майора.

У тендерній документації зазначено і термін постачання продукції – до 23 вересня 2022 року. Видання пише, що ця дата може вказувати на термін початку нових навчань. Міністерство оборони Білорусі нові навчання в Гомельській області ще не анонсувало.

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...

Не стосуються питання харчування: Резніков прокоментував оголошення підозри екс-посадовцям Міноборони

неділя, 5 лютий 2023, 22:14

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував інформацію про оголошення підозри колишнім посадовцям міністерства. Про це він сказав на прес-конференції, передають Патріоти України. Коментуючи справи щодо Богдана Хмельницького та В'ячеслава Шаповалова,...