
На Запорізькій АЕС зараз знаходиться близько 500 російських окупантів. Про це у четвер, 13 липня, повідомив очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко.
"Близько 500 російських військових і працівників Росатому знаходяться на станції. Ми не знаємо, яке вони застосовують озброєння, яким мінували і мінують станцію", - заявив він.
Малашко додав, що окупанти використовують майданчик станції, щоб зберігати там боєприпаси та обстрілювати населені пункти Запорізької та Донецької областей, знаючи, що Україна не битиме у відповідь, щоб не порушувати гуманітарні конвенції.
Як відомо, увечері 4 липня Генштаб ЗСУ попередив про можливий теракт на ЗАЕС. Росіяни розмістили на зовнішній покрівлі третього та четвертого енергоблоків ЗАЕС сторонні предмети, схожі на вибухові пристрої. Це підтвердили супутникові знімки.
Згодом, 5 липня, МАГАТЕ запросило у росіян доступ до дахів реакторів ЗАЕС, щоб перевірити дахи 3-го і 4-го реакторів, а також отримати доступ до частин турбінних залів і деяких частин системи охолодження станції
А 6 липня начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирило Буданов заявив про зниження рівня загрози на Запорізькій АЕС.
Російські силовики затримали ексвійськового Олександра Луніна після його заяв про нестабільність в армії РФ та потенційний бунт проти Кремля. Напередодні він оприлюднював відео з різкими зверненнями до Володимира Путіна. Росіянина арештували за заклик ...
У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...