Стало відомо, скільки строковиків з окупованого Криму воюють проти України

За орієнтовними підрахунками, до збройних сил РФ, а відтак і до війни проти України, залучено до 5 тисяч строковиків з окупованого Криму. Про це повідомило Представництво президента України в АР Крим, передають Патріоти України.

Як зазначається, Представництво проаналізувало проблему залучення жителів окупованого Криму до повномасштабної агресії РФ проти України та підготувало аналітичну довідку.

"За нашими даними, переважна частина загиблих кримчан – люди віком 19-22 роки, тож можна зробити висновок, що принаймні частина з них були строковиками. Йдеться передусім про севастопольців. За орієнтовними підрахунками, до збройних сил РФ, а, відтак, і до війни, залучено до 5 тисяч строковиків з окупованого Криму. Ймовірно, значна частина з них – громадяни України. Також характерною особливістю є залучення представників кримськотатарського народу до повномасштабної агресії, по суті, для використання корінного народу Криму як "гарматного м’яса" та створення фейкової картинки про нібито підтримку кримськими татарами повномасштабної агресії РФ. На стратегічному рівні ж йдеться про спробу створення максимальної протидії деокупації півострова", - сказано у повідомленні.

Як наголосили в Представництві, загибель кримчан у складі збройних сил РФ, зокрема строковиків, не стала каталізатором суспільного невдоволення. Навіть рідні загиблих чи "безвісти зниклих" висловлюють претензії військовому командуванню лише в особистих листуваннях, месенджерах чи постах у соцмережах.

"Тим часом, за інформацією Представництва, формула "безвісти зниклий" дає змогу окупаційним адміністраціям економити на виплатах родичам загиблих військовослужбовців. Місцевий цивільний персонал, зокрема лікарі, обслуговують учасників війни проти України не лише в Криму, а й у "відрядженнях" на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей", - зазначається у повідомленні.

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...

ШІ, лазерна зброя, супутники та дрони: Які технології змінять війну в майбутньому

середа, 29 червень 2022, 6:59

Аналітики GlobalData нещодавно опублікували звіт, у якому визначили ключові технологічні тенденції, що впливають на ведення високоінтенсивних бойових дій (ВБД), передають Патріоти України. Можливо, однією з найважливіших технологій, що з'явилися останн...