Стандарти НАТО: В Україні випробували артилерійський снаряд вітчизняної розробки найбільшого калібру

«Артем» випробував боєприпас калібру 155 мм

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» повідомляє про вчасно та якісно виконаний черговий етап дослідно-конструкторської роботи по створенню артилерійського боєприпасу калібру 155 мм в межах виконання державного оборонного замовлення, зазначають Патріоти України.

Заявляється, що компанія успішно провела випробування артилерійського снаряду на підрив та на безпечність експлуатації виробу.

«Артем» випробував боєприпас калібру 155 мм. 155 мм артилерійські боєприпаси виробництва ДАХК «Артем». Фото: Facebook/ДАХК «Артем»

Наразі проводяться підготовчі роботи до виконання наступного етапу дослідно-конструкторської роботи (ДКР). У березні, ми повідомляли, що компанія «Артем» готується до виробництва 155 мм боєприпасів.

Випробування 155 мм артилерійського боєприпасу виробництва ДАХК «Артем». Фото: Facebook/ДАХК «Артем»

Випробування 155 мм артилерійського боєприпасу виробництва ДАХК «Артем». Фото: Facebook/ДАХК «Артем»

На той час на підприємстві виготовлялася установча партія, яка як планувалося, у червні цього року, мала розпочати випробування. Дослідно-конструкторська робота триває в інтересах Міністерства оборони України.

“В нашій версії він буде двоскладовий, тобто він матиме донну частину та верхню частину”, – розказав технічні деталі Володимир Зімін

Президент компанії уточнив, що вже виготовлена вся необхідна оснастка та є відштампована донна частина боєприпасу.

Окрім цього, Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» вже виготовляє 152-мм снаряди до систем «Гіацинт» для потреб Збройних Сил України.

Макети боєприпасів виготовлених на ДАХК «Артем». Фото з відкритих джерел

До кінця цього року партію боєприпасів до систем «Гіацинт» у буксованому (2А36) та самохідному варіанті (2С5) буде передано Міністерству оборони України.

Снаряд виготовляємий на ДАХК «Артем» відрізняється від базового ОФ-29 більшою механічною точністю та меншою похибкою по вазі, проте на відміну від радянського зразка український аналог збірний з трьох частин – донної, верхньої та конусної.

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...