"Стане для всіх сюрпризом": Митрополит Епіфаній анонсував перехід до ПЦУ кількох архієреїв Московського патріархату

Православна церква України має хороші, але неофіційні відносини з деякими архієреями Московського патріархату. Тому не відкидаю, що частина з них згодом долучиться до помісної церкви. Про це предстоятель ПЦУ Епіфаній розповів в інтерв'ю ВВС, , зазначають Патріоти України.

"Ми маємо зараз хороші відносини з деякими архієреями РПЦ в Україні, але це неофіційні відносини. Ви розумієте, які наслідки будуть для архієрея, якщо Москва дізнається, що він спілкується з ПЦУ і позитивно налаштований щодо об'єднання в майбутньому", - сказав митрополит.

Предстоятель єдиної помісної православної церкви України додав, що є такі архієреї УПЦ МП, які активно спостерігають за процесами в країні і всередині об'єднаної Православної церкви України.

"Москва їм досі навіює, що це тимчасово, і вони (ПЦУ. - Ред.) не збережуть єдність. Але цього не сталося. Думаю, з часом ті архієреї, які мають таке бажання, побачать, що тут все стабільно, є динамічний розвиток, і ухвалять рішення (про перехід до ПЦУ. - Ред.)", - підкреслив Епіфаній.

Однак митрополит не береться прогнозувати, коли саме священнослужителі Московського патріархату відійдуть від церкви Росії і приєднаються до ПЦУ.

"Прогнози іноді бувають невдалими. Тому не хотів би прогнозувати, скільки буде, але частина архієреїв РПЦ в Україні долучаться до нас. Можливо, це стане для всіх сюрпризом", - підсумував владика.

Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.