"Стане для всіх сюрпризом": Митрополит Епіфаній анонсував перехід до ПЦУ кількох архієреїв Московського патріархату

Православна церква України має хороші, але неофіційні відносини з деякими архієреями Московського патріархату. Тому не відкидаю, що частина з них згодом долучиться до помісної церкви. Про це предстоятель ПЦУ Епіфаній розповів в інтерв'ю ВВС, , зазначають Патріоти України.

"Ми маємо зараз хороші відносини з деякими архієреями РПЦ в Україні, але це неофіційні відносини. Ви розумієте, які наслідки будуть для архієрея, якщо Москва дізнається, що він спілкується з ПЦУ і позитивно налаштований щодо об'єднання в майбутньому", - сказав митрополит.

Предстоятель єдиної помісної православної церкви України додав, що є такі архієреї УПЦ МП, які активно спостерігають за процесами в країні і всередині об'єднаної Православної церкви України.

"Москва їм досі навіює, що це тимчасово, і вони (ПЦУ. - Ред.) не збережуть єдність. Але цього не сталося. Думаю, з часом ті архієреї, які мають таке бажання, побачать, що тут все стабільно, є динамічний розвиток, і ухвалять рішення (про перехід до ПЦУ. - Ред.)", - підкреслив Епіфаній.

Однак митрополит не береться прогнозувати, коли саме священнослужителі Московського патріархату відійдуть від церкви Росії і приєднаються до ПЦУ.

"Прогнози іноді бувають невдалими. Тому не хотів би прогнозувати, скільки буде, але частина архієреїв РПЦ в Україні долучаться до нас. Можливо, це стане для всіх сюрпризом", - підсумував владика.

Нові герої зі старої влади: Геннадій Москаль зізнався, як саботував реформи Порошенка на Закарпатті

неділя, 19 січень 2020, 22:54

За словами Москаля, він не слухав Київ, «бо робив так, як потрібно людям». Геннадій Москаль, колишній голова Закарпатської і Луганської обласних державних адміністрацій зізнався в інтерв’ю, що саботував реформи п'ятого президента України Петра Порошенк...

Колесников, Удовиченко, Бутін, а Башаров виявився найхитрішим: В Україну не пустили гастролювати російських артистів, що порушили правила відвідування Криму

неділя, 19 січень 2020, 22:37

Російський актор Марат Башаров, який мав брати участь в одній з вистав в Україні, до країни не прибував. В аеропорту Запоріжжя групі акторів з Росії, що прибули рейсом з Варшави, відмовили у перетині кордону під час в’їзду в Україну. Про це Державна пр...