
Вночі 6 червня російські окупаційні війська підірвали Каховську ГЕС. Внаслідок такий дій РФ станція відновленню не підлягає. Про це повідомили у пресслужбі "Укргідроенерго", передають Патріоти України.
"Внаслідок підриву машинної зали зсередини Каховську ГЕС повністю зруйновано. Станція відновленню не підлягає", - йдеться у повідомленні.
За попереднім прогнозом, очікується спрацювання водосховища впродовж наступних чотирьох днів. Фахівці наголошують, що неконтрольоване зниження рівня води у сховищі є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС.
"Вода з Каховського водосховища необхідна для того, щоб станція отримувала підживлення для конденсаторів турбін і систем безпеки ЗАЕС. Зараз станційний ставок-охолоджувач наповнений. Український персонал ЗАЕС моніторить усі показники", - додали в "Укргідроенерго".
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...