Старий брехун розсмішив черговою маячнею: Путін заявив, що Росія більше не "бензоколонка"

Путін мріє про вєлічіє

Росію більше не можна називати "бензоколонкою", бо тепер у структурі зростання її економіки більшість начебто становлять несировинні галузі. Таку заяву зробив російський президент Володимир Путін висловив на форумі "Росія кличе" у четвер, 7 грудня.

"У структурі економічного зростання Росії дедалі більшу частку займають звані базові несировинні галузі. Це обробне виробництво, транспорт, логістика, будівництво, інформація, зв'язок, житлово-комунальне господарство", – заявив Путін.

За його даними, у другому кварталі 2023 року на їх частку припало 54% зростання економіки. Ще 44% припало на торгівлю, громадське харчування та інші професійні послуги, і лише 2% економічного зростання РФ нібито припало на видобуток корисних копалин.

"І тепер нехай хтось скаже, що Росія – це бензоколонка, як нещодавно ще намагалися про це говорити", – заявив російський президент.

Володимир Путін вважає, що за підсумками 2023 року зростанні ВВП РФ може скласти 3,5%.

Ізраїль в шоці: Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає ордери на арешт Нетаньягу наряду з лідерами ХАМАС

понеділок, 20 травень 2024, 18:53

Прокурор Міжнародного кримінального суду (МКС) Карім Хан попросив палату попереднього провадження видати ордери на арешт прем'єр-міністра та міністра оборони Ізраїлю, а також трьох лідерів ХАМАС за звинуваченнями у воєнних злочинах. Про це йдеться у за...

Великий промах: Фортифікацію треба будувати так, як росіяни побудували "лінію Суровікіна", - експерт

понеділок, 20 травень 2024, 18:42

Якби Україна побудувала лінію оборони так, як це зробили російські окупанти, "це було б дуже непогано". Про це "Еспресо" сказав ветеран російсько-української війни, майор Нацгвардії у відставці Олексій Гетьман. У цьому контексті він нагадав так звану "...