Старий "чекіст" Земан не впорався з завданням Москви: Чехія стала місцем прориву ЄС щодо поставки зброї Україні

191119 ZELENSKY 0

Україна та Чехія домовилися розширити двосторонню військово-технічну співпрацю й запустити виробничу кооперацію в окремих високотехнологічних сферах. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної з прем’єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем, зазначають Патріоти України.

«Ми також домовилися розширити двосторонню військово-технічну співпрацю, зокрема започаткували виробничу кооперацію в окремих високотехнологічних сферах», - сказав Зеленський.

Президент подякував урядові Чехії за зняття усіх бар’єрів» в торгівлі з Україною військово-промисловою продукцією.

Нагадаємо, 19 листопада розпочалась зустріч Президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша, який прибув до України з офіційним візитом.

Як повідомлялося, державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш» закупила в чеської компанії Excalibur Army Spol.S.R.O. партію САУ 2С1 «Гвоздика».

Військовий авіапарк і катастрофа Ан-26: На що здатні військові літаки України

середа, 30 вересень 2020, 22:44

Попри налагоджені процеси ремонту та модернізації наявної техніки, бойова авіація потребує сучасних літаків п’ятого покоління. Військова авіація України може вичерпати свій ресурс і втратити боєздатність вже через 10-15 років. Парк Повітряних сил не по...

Вірменська армія скаржиться, що Азербайджан знищив "не имеющий аналогов в мире" новітній російський комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотниками (відео)

середа, 30 вересень 2020, 22:06

Азербайджан знищив на території Нагірного Карабаху станцію РЕБ «Репеллент», повідомляють Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал. Кадри з рештками гордості російського ВПК було оприлюднено міністерством оборони Азербайджану в одн...