"Старий лис" на "гачку" ФСБ? Кравчук штовхає Зеленського до прямих переговорів з Путіним

Леонід Кравчук порадив українській владі "не боятися" розмовляти безпосередньо з агресором.

Леонід Кравчук. Фото: ТСН.

Екс-президент Леонід Кравчук вважає, що Україні треба відновити прямі переговори з агресором і окупантом, Росією. Гучну заяву Кравчук зробив в ефірі ток-шоу "Пульс" на проросійському телеканалі "112 Україна", передають Патріоти України.

Перший президент України впевнений, що Україні від РФ потрібні "нормальні відносини, що базуються на міжнародному праві", а не "дружба" і "братство". На його думку, без діалогу Києва з Москвою цього досягти неможливо. "Що стосується миру, після поновлення мінського формату перший крок - це діалог з Росією", - заявив Кравчук. Він порадив Києву "не боятися" розмовляти безпосередньо з агресором. "Коли люди говорять - гармати мовчать", - пояснив екс-президент. Він вважає, що настрої в українському політикумі про максимальне віддалення від РФ помилкові, так як у нас з РФ понад 2 тисячі км спільного кордону. Через цей факт, впевнений він, розірвати повністю відносини не вийде. "Пора починати", - констатував колишній президент.

"Формулу Зеленського": Голова МЗС України озвучив трактування "формули Штайнмайєра" на котрому наполягатиме Україна

вівторок, 17 вересень 2019, 7:55

Умовна "формула Зеленського" для врегулювання конфлікту на Донбасі передбачає реалізацію державою очікувань народу України. Про це йшлося в ході промови міністра закордонних справ Вадима Пристайко в ефірі програми "Свобода слова", зазначають Патріоти У...