"Старий лис" на "гачку" ФСБ? Кравчук штовхає Зеленського до прямих переговорів з Путіним

Леонід Кравчук порадив українській владі "не боятися" розмовляти безпосередньо з агресором.

Леонід Кравчук. Фото: ТСН.

Екс-президент Леонід Кравчук вважає, що Україні треба відновити прямі переговори з агресором і окупантом, Росією. Гучну заяву Кравчук зробив в ефірі ток-шоу "Пульс" на проросійському телеканалі "112 Україна", передають Патріоти України.

Перший президент України впевнений, що Україні від РФ потрібні "нормальні відносини, що базуються на міжнародному праві", а не "дружба" і "братство". На його думку, без діалогу Києва з Москвою цього досягти неможливо. "Що стосується миру, після поновлення мінського формату перший крок - це діалог з Росією", - заявив Кравчук. Він порадив Києву "не боятися" розмовляти безпосередньо з агресором. "Коли люди говорять - гармати мовчать", - пояснив екс-президент. Він вважає, що настрої в українському політикумі про максимальне віддалення від РФ помилкові, так як у нас з РФ понад 2 тисячі км спільного кордону. Через цей факт, впевнений він, розірвати повністю відносини не вийде. "Пора починати", - констатував колишній президент.

"Продають" найвірніші "братушки": "Третій Рим" в процесі підготовки розкольницького вселенського православного собору проти Константинопольської патріархії та ПЦУ отримав "ніж у спину"

неділя, 23 лютий 2020, 12:05

Одна з п'яти найстаріших помісних церков, участь котрої у промосковському неканонічному шабаші вважалась питанням вирішеним, раптом відмовилась, не зважаючи на тиск з боку Асада та Путіна. Мало того, що там не буде представника Вселенського патріархату...

Якщо все так піде і далі: Ігор Кондратюк предрік російський прапор над Маріуполем

неділя, 23 лютий 2020, 11:52

Якщо Україна хотітиме налагодити відносини з Росією і закінчити війну на Донбасі будь-якою ціною, це доведеться зробити на умовах Кремля. Про це сказав український продюсер Юрій Кондратюк. За його словами, тоді моторизована бригада із Криму під російсь...