"Стаття була на історичну тему": У журналі Колумбійського університету Одесу назвали російським містом

У випуску журналу Інституту Гаррімана українське місто Одеса було презентоване, як російське. Помилка дуже обурила українців, але в установі вже пояснили таку тезу. Таку обурливу помилку побачив постійний представник України в Організації Об'єднаних Націй Сергій Кислиця. Він вже написав звернення до президента Колумбійського університету, передають Патріоти України.

"Проблема полягає в тому, що Росія не шкодує грошей та ресурсів, щоб інфільтруватися в усі академічні, наукові, дослідницькі установи у США та інших країнах світу. Це для того, щоб насаджувати свій наратив", – запевнив Кислиця.

Стаття, у якій зазначилась така теза, історична. Директор Інституту Гаррімана Александр Кулі запевнив, що вони не мали наміру робити будь-які натяки на те, що Одеса була російським містом.

Помилку вже виправили. Аби повністю вичерпати інцидент, в Інституті Гаррімана планують провести окремий захід, присвячений Одесі, її культурі та історії.

Є просування: Генерал Тарнавський повідомив позитивні новини з Таврійського напрямку

середа, 4 жовтень 2023, 0:55

Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Тав...

Таке сталось вперше в історії: Палата представників Конгресу США достроково звільнила спікера Маккарті

середа, 4 жовтень 2023, 0:15

У вівторок, 3 жовтня, спікера Палати представників (нижня палата Конгресу США) Кевіна Маккарті достроково звільнили з посади. Це перший такий випадок в історії Сполучених Штатів. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. "Жоден спікер Палати п...