"Стаття була на історичну тему": У журналі Колумбійського університету Одесу назвали російським містом

У випуску журналу Інституту Гаррімана українське місто Одеса було презентоване, як російське. Помилка дуже обурила українців, але в установі вже пояснили таку тезу. Таку обурливу помилку побачив постійний представник України в Організації Об'єднаних Націй Сергій Кислиця. Він вже написав звернення до президента Колумбійського університету, передають Патріоти України.

"Проблема полягає в тому, що Росія не шкодує грошей та ресурсів, щоб інфільтруватися в усі академічні, наукові, дослідницькі установи у США та інших країнах світу. Це для того, щоб насаджувати свій наратив", – запевнив Кислиця.

Стаття, у якій зазначилась така теза, історична. Директор Інституту Гаррімана Александр Кулі запевнив, що вони не мали наміру робити будь-які натяки на те, що Одеса була російським містом.

Помилку вже виправили. Аби повністю вичерпати інцидент, в Інституті Гаррімана планують провести окремий захід, присвячений Одесі, її культурі та історії.

В Україну прилетіли інструктори з підготовки танкістів на Challenger 2

неділя, 29 січень 2023, 18:34

Міністерство оборони Великої Британії повідомляє про прибуття українських танкістів для початку навчання на Challenger 2.

Під Мелітополем підірвали залізничний міст, яким користувалися окупанти - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 18:28

Поблизу окупованого Мелітополь підірвано залізничний міст, яким користувалися російські окупанти. При цьому, ймовірно, загинули російські військові. Про це повідомляє місцеве видання "РИА Мелітополь", передають Патріоти України. "Вражено велику військо...