"Статус пішов до біса, розлетівся в пух і прах": Президент Азербайджану висміяв прем'єра Вірменії через Карабах (відео)

Ільхам Алієв наголосив, що Баку здобув велику політичну перемогу.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв підкреслив, що мирна угода з Вірменією не передбачає незалежного статусу Нагірного Карабаху. У зв'язку з цим він підняв на сміх прем'єра Вірменії Нікола Пашиняна. Запис звернення Алієва доступний на Youtube, його переклад надало азербайджанське агентство Report, повідомляють Патріоти України.

"Хочу зазначити, довести до мого любого народу ще одне питання. Ви, напевно, звернули увагу на те, що в даній заяві немає жодного слова про статус Нагірного Карабаху! Де ж вимоги вірменської сторони про те, що Нагірному Карабаху має бути надана незалежність? Коли я запропонував їм автономію, вони не погодилися, сказали, що ні, це - "незалежна держава".

Вони вже багато років живуть, як "незалежна держава" і повинні отримати незалежність від Азербайджану. Ані слова немає, Пашинян. Що ж сталося? Що це, Пашинян? Напевно, протягом багатьох років це залишиться притчею во язиціх. Що сталося, Пашинян, ти збирався прокласти дорогу в Джебраїл. Танцював, що ж зі статусом? Статус пішов до біса, провалився, розлетівся в пух і прах, немає його і не буде. Поки я є Президентом, не буде", - висловився Алієв.

Президент Азербайджану підкреслив, що Баку здобув велику політичну перемогу.

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...

У ЗСУ назвали найгарячішу точку на Бахмутському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 23:02

Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське. Українські захисники тримають оборону в Богданівці та Іванівці. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у телемарафоні, перед...