Став пособником окупантів: Головний інженер на ЗАЕС зрадив Україну,, - "Енергоатом"

Президент ДП "НАЕК "Енергоатом" Петро Котін закликав працівників ЗАЕС нічого не підписувати з росіянами і "Росатомом" та повідомив, що заступник головного інженера ЗАЕС Юрій Чернічук зрадив Україну і співпрацює з окупантами. Про це стало відомо зі звернення Котіна до працівників окупованої Запорізької АЕС, передають Патріоти України.

"Із сумом маю констатувати черговий удар під дих вітчизняній енергетиці загалом та Запорізькій атомній станції зокрема. Юрій Чернічук, заступник головного інженера ЗАЕС, який під час війни виконував його обов’язки, зрадив Україні та перейшов на бік ворога.

Замість докладати всіх зусиль для якомога швидшого звільнення станції, він вирішив допомагати російським окупантам легалізувати її злочинне захоплення і тепер підбурює до цього інших атомників", - розповів президент ДП "НАЕК "Енергоатом".

Котін повідомив, що Чернічука звільнили з "Енергоатома" і "рано чи пізно він за все відповідатиме перед законом та перед людьми".

Президент "Енергоатома" закликав працівників ЗАЕС "не робити непоправних кроків, які назавжди перекреслять весь попередній життєвий шлях, усі успіхи та досягнення".

Водночас, за його словами, російські окупанти дедалі більше тиснуть на проукраїнський персонал ЗАЕС, залякують і шантажують, не пускають на робочі місця. Він закликав працівників нічого не підписувати з Росатомом й афілійованими з ним конторами. Пряма мова: "Фейкова АО "Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС" завзято розповсюджує "інформацію", нібито тисячі українських атомників радісно перейшли в Росатом і пишаються цим, адже перед ними відкрилися нові та світлі перспективи.

Це цинічна брехня. Як і все, чим "годує" Росія. Перехід в рашистську структуру зробить вас прямими посібниками агресора, а отже – ворогами власних співвітчизників.

Бо російські загарбники використовують ЗАЕС не як атомну станцію, а передусім як військову базу та засіб ядерного шантажу всього світу. Тож і персонал, який вони набирають для роботи під прапором РФ, буде зобов'язаний підтримувати військову агресію проти України".

За словами Котіна, росіянам начхати на ядерну та радіаційну безпеку найбільшої в Європі атомної станції та її подальшу долю: "Росію скоро виженуть, а з печаткою зрадника доведеться жити до скону".

РФ готує кілька етапів наступальних дій в Україні: В ISW назвали напрямки і цілі окупантів

неділя, 29 січень 2023, 10:29

Російські сили намагаються перешкодити Україні відновити ініціативу, можливо, напередодні запланованого "рішучого" наступу Росії на Донбасі. Окупанти хочуть провести кілька етапів наступальних дій, кульмінацією яких, за їхнім планом, має стати захоплен...

Слід веде до Росії: З'явилися дані про ультраправого активіста, який спалив Коран у Стокгольмі, створивши привід для Туреччини не пустити Швецію в НАТО

неділя, 29 січень 2023, 9:50

Міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Гаавісто натякнув, що Росія могла бути причетною до акції спалювання Корану минулого тижня. Ситуація загрожує зірвати вступ Швеції до НАТО, передають Патріоти України. Як пише Bloomberg, Расмус Палудан, ультрап...