
Щоб створити страшну хвилю висотою в 10 метрів, росіяни мали б атакувати дамбу Київської ГЕС не менше, ніж ядерною зброєю. Так оцінює спроможності ворожої помсти за удар по Білгородській дамбі український експерт із систем радіоелектроніки та зв'язку Сергій Бескрестнов, передають Патріоти України.
"Упевнений, навіть "Орешник" на це не здатний", – пише автор телеграм-каналу "Про зв'язок від Сергія Флеш". При цьому недооцінювати загрозу, коли "всі канали РФ вимагають завдати удару по Київській дамбі за Білгородську дамбу", він не схильний: "На жаль, Росія знає всі деталі та слабкі місця ще з часів СРСР".
Відтак викликати якийсь витік води, який призведе до підняття рівня і підтоплення низин, ворогу цілком до снаги. "Чи може противник зробити нам гидоту? Звичайно, може", – резюмує Бескрестнов. – "Чи призведе це до «цунамі» і сценарію з фільмів-катастроф з тисячами жертв? Ні, не призведе".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...