Ставки дуже високі: Лукашенко готовий віддати Росії все, аби не потрапити під дуло Кремля, - ГУР

Глава Білорусі Александо Лукашенко продовжує маневрувати перед російським керівництвом й уникати прямої конфронтації з Україною, попри те, що його життя фактично перебуває під прицілом РФ, передають Патріоти України.

Як зазначив заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скібіцький в ефірі загальнонаціонального телемарафону, Білоруський диктатор усвідомлює, що є метою Росії. Він готовий віддати все, аби зберегти своє життя.

"Він готовий віддати все, що у нього є", – заявив представник ГУР.

У цьому контексті він прокоментував інформацію про те, що наразі на території Білорусі спостерігається передислокація зі складів зберігання техніки, зазначивши, що в ГУР також бачать ці переміщення.

За словами Скібіцького, на тлі боязні перед російськими спецслужбами Лукашенко готовий на багато що. Зараз він активно посилює власну охорону.

"У нього є сім'я, у нього є бізнес. І події, пов'язані з міністром закордонних справ (глава МЗС Білорусі Володимир Макей раптово помер у листопаді 2022 року. - ред.)... Він багато поміняв у своїй особистій охороні, посилив засоби безпеки. Він розуміє, що є однією з цілей Російської Федерації. І тому йому важко", – зазначив Скібіцький.

Удар відчутний: Російський видобуток нафти може скоротитися до 30% через санкції - економіст

понеділок, 6 лютий 2023, 15:27

Через санкції багато російських підприємств вже продають нафту собі в збиток. Надалі російську економіку чекає крах через втрату доходу від колись найприбутковішої енергодобувної галузі. Про це заявив провідний економічний аналітик та фахівець з нафтог...

"Виграти війну Путін не здатний. Але й програти її дозволити собі не може. Тому буде продовжувати безглузду бійню", - Ейдман

понеділок, 6 лютий 2023, 13:56

Соціолог і дослідник путінізму Ігор Ейдман вважає, що програш у війні коштуватиме Путіну влади в Росії, передають Патріоти України. «Путін у Волгограді назвав нову мету війни: «Наше головне завдання — забезпечити збереження росії». А за кілька років до...