"Ставки" дуже високі: Стало відомо, коли Рада голосуватиме за ринок землі

Розгляд земельного питання у Верховній Раді супрводжуєтся суперечками, але все ж депутати визначилися з датою голосування, передають Патріоти України.

Парламентарі зберуться 24 січня на позачергове засідання. За їх словами, це пов'язано не тільки з конфліктами між парламентськими фракціями, але і браком часу. "На цьому тижні ми розглянути дані документи не встигнемо", - відзначило джерело.

Варто відзначити, що напередодні під стінами Верховної Ради зібрався мітинг проти відкриття ринку землі. Учасники акції принесли з собою прапори з написами "Аграрний союз України" і "Асоціація фермерів і приватних землевласників".

Також на паркані навпроти входу в Раду мітингувальники розвісили банери з написами "Продамо землю - втратимо майбутнє!", "Ні - земельній мафії!" та інші.

Раніше міністр економіки Тимофій Милованов у ході публічного обговорення проекту закону про ринок землі заявив, що ціна продажу гектара в Україні не повинна бути нижче 25-30 тис. грн до 2030 року. Відповідно до фінальної версії законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення №2178-10, встановлюється мінімальна ціна на землю.

"Ця норма прописана як запобіжник від шахрайських дій відносно власників паїв. Шахраї не зможуть виманити у бабусі пай за гривню. До 1 січня 2030 року ціна продажу земельних ділянок не може бути менше їх нормативної грошової оцінки (25-30 тис. грн за гектар )", - сказав він 13 січня.

Крім того, придбати земельні ділянки після запуску ринку можна буде тільки по безналу: покупцеві потрібно буде надати документи про законність походження коштів, за які купується земля. Ці документи будуть перевіряти нотаріуси. Якщо походження коштів на покупку землі не підтвердять, операція стане неможливою.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Пов'язані спільним газовим горем: Після зустрічі з Меркель, Путін оголосив оптимістичні строки завершення добудуви Nord Stream-2

неділя, 19 січень 2020, 14:00

За розрахунками міжнародних експертів, Росії мінімум знадобиться чотири роки на добудову Північного потоку-2. Що пообіцяла Меркель, щоб надихнути Х*йло на рекордні сподівання, залишається питанням. Чи "Старик Кабаев" блефує, як звик. Канцлер ФРН Ангела...

"Підготовка йде повним ходом, Путін цим одержимий з 2009-го": Російський політолог прогнозує нову війну

неділя, 19 січень 2020, 13:45

Не тільки Україна з Білоруссю, але і країни Балтії у великій небезпеці. Президент РФ Володимир Путін готовий до нової "гібридної операції". Він це дав зрозуміти у своєму гучному посланні Федеральним Зборам. Про це розповів російський політолог Валерій ...