
Україна хотіла б досягти домовленостей з російською стороною в питанні транзиту газу до офіційного завершення нинішнього контракту – вже у вересні. Таку позицію має команда президента Володимира Зеленського, про це він заявив на прес-конференції за підсумками саміту Україна-ЄС у понеділок, 8 червня, повідомляють Патріоти України.
"Наскільки мені відомо, планується продовжити цю розмову (про транзит газу – 24 канал) в грудні. Але це питання енергетичної безпеки України. Моя позиція і позиція нашої команди полягає в тому, що саме у вересні ми хочемо сісти за стіл і вирішити це питання", – сказав глава держави.
Про відновлення газових переговорів у вересні 2019 року заявлав і віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович. Водночас цього ж дня виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко наголосив, що Україна має готуватися до повного припинення транзиту російського газу з початку 2020 року.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...