Ставленику Коломойського "очі сверблять": Голова Дніпропетровської облради назвав "провокацією" ідею про червоно-чорний прапор

У Дніпропетровській обласній раді назвали провокацією встановлення флагштоку для червоно-чорного прапора неподалік від ОДА Про це заявив голова облради Святослав Олійник, зазначають Патріоти України. Пролітик наполягає, що до акції причетний міський голова Дніпра Борис Філатов.

"Встановлення цього флагштоку із прапором можна розцінювати як провокацію. Коли рішення мера ховається за спинами деяких громадських організацій і виконується за гроші платників податків", – сказав Олійник.

За його словами, ініціатива має бути узгоджена з громадськими організаціями, зокрема, родинами загиблих бійців. Міський голова Дніпра поки що не відреагував на цю заяву.

Громадська рада при облраді також заявила, що пропонує у четвер, 27 травня, провести слухання щодо ініціативи з прапором.


Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...