"Ставляться гірше, ніж до зеків": Дружини "мобіків" із Донбасу поскаржилися Путіну, як в армії РФ знущаються з їхніх чоловіків (відео)

Дружини мешканців окупованих територій Донбасу, яких мобілізували на війну проти України, записали звернення до російського президента Володимира Путіна. Вони поскаржилися диктатору на те, що командування армії РФ ставиться до їхніх чоловіків гірше, ніж до зеків із ПВК "Вагнер", передають Патріоти України.

Звернення поширили в Telegram-каналі "Сеятель ветра". Жінки зазначили, що і їхні "мобіки", і "вагнерівці" виконують на передовій однакові завдання, але умови для них зовсім різні.

Якщо зекам через пів року обіцяють помилування та відпускають додому в РФ, то мобілізовані жителі ОРДЛО воюють проти України вже рік і давати їм відпочинок чи демобілізувати ніхто не збирається.Дружини "мобіків" попросили Путіна поставитись до їхніх рідних "по-людськи". "Створюється враження, що мета командування – не перемога у війні, а знищення працездатного чоловічого населення Донбасу", – сказано у зверненні.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...