
Президент Грузії Саломе Зурабішвілі звинуватила організаторів протестів у Тбілісі у діях на користь Російської Федерації. Про це президент країни написала у Facebook. Зокрема голова держави наголосила, що протистояння у країні вигідне Росії, зазначають Патріоти України.
"Стався дуже великий злочин - те, що гідність країни було порушено. Однак це не виправдовує штучну хвилю антидержавних дій, спрямованих на вторгнення до парламенту та повалення уряду. Росія є нашим ворогом і окупантом. Його п'ята колона може бути небезпечнішою за відкриту агресію. Розпад країни і суспільства, внутрішнє протистояння не допомагають нікому, сьогодні це найвідоміша зброя Росії", - підкреслила президент.
Нагадаємо, вночі силовики за вказівкою вищого керівництва держави жорстко зачистили центр Тбілісі, чим викликали ще більше обурення співгромадян. Перед цим через масові протести голова парламенту подав у відставку. Однак це не погасило хвилю невдоволення через загравання чинного режиму з державою-агресором.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...